(+420) 603 505 721

Kvítková 3687, Zlín

0

 

Britax Römer Kidfix i-Size 2021

 

K vyzkoušení na naší prodejně a k zakoupení i na  e-shopu:

https://www.kocarky-zlin.cz/zbozi/17801-britax-romer-kidfix-i-size-2021

NEJBEZPEČNĚJŠÍ MÍSTO PRO RŮST VAŠICH SNŮ

Jak je pro vás důležité bezpečí?

Nová generace KIDFIX i-SIZE, vhodná pro děti ve věku 3,5 až 12 let, byla vyvinuta ve spolupráci s předními výrobci automobilů. Aby vašemu dítěti na cestách poskytla maximální bezpečí, je vybavena bezkonkurenční sadou bezpečnostních technologií.

* Dosud nejbezpečnější sedačka KIDFIX během interních testů, Britax Römer 2021

Nejbezpečnější KIDFIX v historii

Osvědčené technologie XP-PAD, SICT a SecureGuard, nyní v kombinaci s vylepšeným prostorem k sezení, optimálně fungují při nárazu a tím poskytují všestrannější ochranu.

Znovuobjevený komfort

Velkoryse polstrované potahy z měkké tkaniny a větrací otvory na skořepině sedačky zajišťují, že vaše dítě bude cestovat v pohodlí i během delších cest.

Praktická pro každodenní používání

Úzký design autosedačky umožňuje instalaci tří KIDFIX i-SIZE na zadní sedadlo auta vedle sebe. Navíc, označení na hlavové opěrce pomáhá rodičům nastavit opěrku do správné výšky.

Pohodlí je věda

Naši inženýři použili analýzu modelu lidského těla, aby zajistili, že sedadlo bude navrženo tak, aby bylo pohodlné jak pro malé, tak pro starší děti. Výsledkem je lepší ergonomie a spokojenější jízda pro všechny.

Udržitelná budoucnost

Chytře navržený model KIDFIX i-SIZE váží přibližně o 1,3 kg méně než jeho předchůdce. Byl navržen a vyrábí se v naší továrně v Německu – což zkracuje přepravní trasy a minimalizuje dopady na životní prostředí.

Udržitelné obaly

K bezpečnému zabalení KIDFIX i-SIZE se používají kartony vyrobené z recyklovaného materiálu z odpovědných zdrojů a udržitelné sáčky na rostlinné bázi. Snížili jsme také množství tištěných leták