(+420) 603 505 721

Kvítková 3687, Zlín

0

 

Joie Encore systém

 

encore-970x310-cz.jpg
Joie Base Encore- systém patřící k nejlepším v testu ADAC. 🎉
Systém Encore mění hru. Je ideální pro pro rodiče, kteří chtějí, aby nakupování autosedaček bylo snadnější a ekonomičtější – a bez snížené bezpečnosti. 🔥
✨ Začněte se základnou i-Base Encore: otočná základna i-Size, která zůstane s vaší rodinou, dokud vašemu dítěti nebudou cca 4 roky.
https://www.kocarky-zlin.cz/zbozi/18505-joie-i-base-encore
DÁLE si vyberte svou perfektní dětskou autosedačku, která bude přesně vyhovovat vašim požadavkům. 👇
✨ Calmi R129: autosedačka a hluboká korbička 2v1, která poskytuje zcela ležící polohu ve vašem autě nebo na kočárku, takže delší cesty jsou pro dítě bezpečné a zároveň pohodlné. Vhodná od narození do 9 kg.
https://www.kocarky-zlin.cz/.../18517-joie-calmi-r129...
✨i-Snug 2: lehká autosedačka, která vám zajistí hladké přesuny a vašemu dítěti nabídne skvělou bezpečnost nejenom při bočním nárazu, ale i při nárazu ze všech ostatních úhlů.
https://www.kocarky-zlin.cz/zbozi/19067-joie-i-snug-2-2023
nebo
✨ i-Gemm 3-vylepšená verze úspěšné i-Gemm™ 2! Bezpečná a komfortní autosedačka splňující nejnovější a nejpřísnější současný standard pro dětská zádržná zařízení. V krásném designu se skrývá nesmírně pohodlné a bezpečné místo pro přepravu dětí v automobilu. Nyní ještě bezpečnější, komfortnější a s vylepšenou ergonomií.
https://www.kocarky-zlin.cz/zbozi/19064-joie-i-gemm-3-2023
POSLEDNÍ, upgradujte na pohodlnou autosedačku pro batolata. 👇
✨i-Harbour: autosedačka vhodná po vajíčku do 4 let. i-Harbour se může pochlubit otáčením o 360º ve spojení se základnou i-Base Encore, navíc má skvělý sklon. Samozřejmostí je i certifikace i-Size a extra ochrana proti bočnímu nárazu.