(+420) 603 505 721

Kvítková 3687, Zlín

0

 

Britax/Römer Evolvafix 2023

Space Black

 

Sleva
Novinka
Doprava
zdarma

Parametry zboží:

Varianta:

Space Black

Výrobce:

Britax/Römer

Web výrobce:

http://www.britax-roemer.cz/

Dostupnost:

do 3 dnů

Počet:

Běžná cena:

6 490 Kč vč. DPH

Cena:

4 990 Kč

 

 

Varianty výrobku

 

 

Britax/Römer Evolvafix 2023

Dětská autosedačka splňující formu i-Size. Autosedačka má zabudovaný pás pro menší děti a lze jednoduše nastavit na autosedačku s vysokou zádovou opěrkou pro větší děti. Pro děti od 15 měsíců do 12 let.
Kombinovaná autosedačka pro každý věk dítěte

EVOLVAFIX je maximálně bezpečná, a přitom flexibilní autosedačka, která bude vaše dítě chránit od batolecího věku až do věku, kdy už autosedačku nebude potřebovat (cca 12 let). Autosedačku lze používat s 5bodovým pásem po delší dobu, jelikož je vhodný pro děti až do 105 cm délky a 22 kg váhy a potom s tříbodovým pásem do 150cm/36kg.

Rostoucí autosedačka pro děti
Funkce FLIP GROW umožní pomocí pár jednoduchých kroků přenastavit z integrovaného 5bodového bezpečnostního pásu na 3bodový bezpečnostní pás vozu. Sedačka se díky tomu dokáže snadno přizpůsobit rostoucímu dítěti a nabízí maximálně snadnou manipulaci i v případě, že jí budete chtít přenastavit zase zpět- nemusí se totiž nic z autosedačky odnímat a tak je navrácení autosedačky do původního stavu naprosto snadné a pohodlné. Funkce EASY RECLINE zajistí vašemu malému cestovateli maximální pohodlí na cestě, bez toho abyste museli při jeho nastavování upravovat ostatní funkce.

Bezpečí, které si zamilujete

Rychle odnímatelné potahy
Nikdy nevíte, jaká nenadálá situace se může na cestě stát- ať už se dítěti udělá nevolno, nebo se mu omylem vylije džus, stačí snadno a rychle sundat potahy autosedačky bez nutnosti odstraňovat popruhy. Snadno také můžete odejmout a vyprat polstrování pásů. Potahy jsou pratelné, takže vám nic nebrání se zase rychle vrátit zpátky na cestu za zážitky.

Opěrka hlavy ve tvaru V
Opěrka ve tvaru V má za úkol zajistit, aby hlava vašeho dítěte byla v bezpečí a pohodlí! Její design má pod kontrolou pohyb hlavy, a tak zajistí optimální ochranu při bočním nárazu.
Ochranné polstrování

Inovatovní polstrování opěrky chrání svého malého cestovatele třemi způsoby:
1) skelet autosedačky poskytuje ochranu od hlavy až ke kyčlím, a to zejména v případě bočního nárazu
2) Horní a dolní vodiče bezpečnostního pásu zajistí jejích správné umístění
3) Polstrovaná opěrka hlavy zajišťuje bezpečnost a pohodlí pro hlavu a krk dítěte

Kvalitně polstrované pásy se snadno přizpůsobí hrudi dítěte. Pomáhají omezit pohyb při nárazu a v kombinaci s 5bodovým bezpečnostním pásem poskytují ještě větší pohodlí.
Top tether
Horní upevňovací popruh minimalizuje otáčení autosedačky a tím snižuje riziko zranění v oblasti hlavy a krku v případě autonehody. Díky dvěma bodům pro ukotvení zajistí popruh ještě vetší stabilitu a bezpečí pro vaše dítě než autosedačky se standardním upevňovacím popruhem.
Secureguard
Secureguard pomáhá chránit zranitelnou oblast bříška a přidává čtvrtý kotevní bod k 3bodovému bezpečnostnímu pásu. Díky této funkci se snižuje tlak na břišní oblast v případě čelního nárazu až o 35 %.
Nové konektory ISOFIX
Konektory lze ovládat nezávisle na sobě, díky tomu je instalace autosedačky ještě snadnější.

Přehled vlastností autosedačky EVOLVAFIX

• Pro děti od 15 měsíců (13 kg) do max 22 kg
• Od 76 do 150 cm
• Autosedačka je polohovací
• Instalace po směru jízdy
• Easy Recline
• Flip grow
• Rychle odnímatelné potahy
• Pratelné potahy
• Opěrka hlavy ve tvaru V
• Ochranné polstrování
• Top tether
• Secureguard
• Nezávislé ISOFIX
• Splňuje normu I-Size R129

 

 

Parametry

(V x D x Š) 60 x 48 x 44 cm

 

 

Video

 

 

 

 

Související zboží