(+420) 603 505 721

Kvítková 3687, Zlín

0

 

Britax / Römer Multi-Tech III 2018

Blue Marble

 

Doprava
zdarma

Parametry zboží:

Varianta:

Blue Marble

Výrobce:

Britax / Römer

Web výrobce:

http://www.britax-roemer.cz/

Dostupnost:

do 3 dnů

Počet:

Cena:

9 790 Kč

 

 

Britax / Römer Multi-Tech III 2018

Autosedačku MULTI-TECH III lze použít proti směru i ve směru jízdy a je vhodná pro děti od 9 do 25 kg (zhruba 9 měsíc a 6 let).

Hluboké, měkce polstrované bočnice zajílují optimální ochranu proti bočnímu nárazu a nastavitelná hlavová opěrka nabízí jet více pohodlí a bezpečí. Integrovaná podpěrná noha a zamykání pásů umožňují snadnou instalaci do auta při použití proti směru jízdy.
Vlastnosti:
• Umístění proti &, po směru jízdy od 9 kg do 25 kg
• 5bodový bezpečnostní pás s nastavováním jedním zatažením
• Indikátor potvrzuje, že podpůrná noha byla správně nainstalována
• Podpůrná noha pro větší stabilitu
• Hluboké, měkce tvarované bočnice zajišťují optimální ochranu proti bočnímu nárazu
• Popruhy slouží jako další kotvicí body
• Blokovací mechanika pásu zajišťuje správnou instalaci
• Výkonné ramenní opěrky omezují pohyb dítěte dopředu v případě nehody
• Výškově nastavitelná hlavová opěrka a pás se snadným nastavením jednou rukou předchází pochybením při opakovaném navlékání pásů
• Přidržovače pásů pro snadné usazování a vyjímání dítěte z autosedačky
• Břišní polštářek pro pohodlí vašeho dítěte
• Vodicí prvky pro pás správně vedou 3bodový bezpečnostní pás přes ramena a pánev dítěte
• Měkce vypodložený potah lze sejmout pro vyprání
• Instalace s 3bodovým bezpečnostním pásem

BRITAX RÖMER PŘEDSTAVUJE NOVÉ LOGO OCHRANY PŘI PŘEVRÁCENÍ PRO AUTOSEDAČKY
Zavedení nového loga ochrany při převrácení pro určité autosedačky Britax Römer je dalším důkazem toho, že společnost Britax dodržuje svůj slib vývoje a testování nad rámec požadavků i nejnovějších norem.
Společnost Britax nedávno pověřila několik nezávislých schvalovacích orgánů pro dětské zádržné systémy otestováním své aktuální řady sedaček s 5bodovými bezpečnostními pásy a prokázáním souladu s požadavky nového testu převrácení vozidla R44/04.
V roce 2013 věnovala organizace GRSP (pracovní skupina pro pasivní bezpečnost, která spolupracuje s Evropskou hospodářskou komisí OSN (EHK OSN)) pozornost řadě aspektů týkajících se dětských zádržných systémů, včetně rizika vymrštění v případě převrácení vozidla při nehodě. Na základě výsledků práce organizace GRSP provedla EHK OSN několik doplnění stávajícího nařízení R44/04 a nového nařízení R129 pro dětské zádržné systémy platných v Evropě. Tato doplnění znamenají, že všechny modely dětských zádržných systémů, které byly schváleny po únoru letošního roku (v případě dětských zádržných systémů schválených podle nařízení R44/04) nebo červenci letošního roku (v případě dětských zádržných systémů schválených podle nařízení R129), musí vyhovět novému testu převrácení, který lépe reprodukuje skutečné síly působící při převrácení vozidla při nehodě.
Na základě testů zadaných společností Britax a provedených nezávislými schvalovacími orgány pro dětské zádržné systémy může nyní společnost Britax potvrdit, že její aktuální řada autosedaček s 5bodovými bezpečnostními pásy (v souladu a se schválením podle nařízení R44/04) vyhovuje požadavkům nového testu převrácení vozidla R44/04 a splňuje tak aktuální zpřísněné požadavky týkající se rizika vymrštění dítěte. Pro potvrzení této skutečnosti zavádíme nové logo.
Společnost Britax věří, že toto nové logo, které je k dispozici online a současně i na prodejnách, pomůže rodičům přinést klid, že pořizují ochranu v plném rozsahu 360 stupňů, a plnou důvěru v to, že jejich sedačka vyhovuje nejnovějším a nejmodernějším testům pro příslušný typ sedačky. U společnosti Britax jsme rovněž přesvědčeni, že pokud rodiče uvažují o koupi modelu autosedačky vyrobené před rokem 2014, měli by se aktivně zajímat o tuto aktuálně vyvinutou novinku. Druh a směr nehody samozřejmě nelze nikdy předvídat, proto jsou výrobky společnosti Britax navrženy tak, aby poskytovaly ochranu při všech podobách nehod (včetně převrácení) a nárazech vozidla v kterémkoli směru.

 

 

Parametry

Váha: 10,kg
Rozměry: 67 x 49 x 50cm

 

 

Související zboží