(+420) 603 505 721

Kvítková 3687, Zlín

0

 

Inglesina Quad Duo 2v1 2018-Ergo Bike

Oxford Blue

 

Doprava
zdarma

Parametry zboží:

Varianta:

Oxford Blue

Výrobce:

Inglesina

Web výrobce:

http://www.inglesina.cz/

Dostupnost:

1-2 týdny

Počet:

Cena:

19 680 Kč

 

 

Varianty výrobku

 

 

Inglesina Quad Duo 2v1 2018-Ergo Bike

Inglesina QUAD SYSTEM DUO 2018 s Comfort Bike

Quad Duo, inovativní kočárek 2v1 nabízí bezpečný odpočinek a spánek dítěte a při procházkách i doma. Vanička kočárku je vybavena inovativní podložkou Welcome PadTM Novorozenci, který neustále leží, tak poskytuje dokonalou neonatologickou péči. V sadě s nejnověší verzi houpacího podvozku Comfort Ergo Bike.
Právě narozené dítě spí až 18 hodin denně. Kromě spánku a mateřského mléka potřebuje pro svůj zdravý vývoj čerstvý vzduch a bezpečí. Systém Quad Duo vychází z těchto potřeb dítěte a umožňuje rodičům je příjemným způsobem naplnit. Ať už budete na vycházce, doma nebo na chalupě, s Inglesinou bude mít vaše dítě příjemný spánek a nejvyšší úroveň péče a bezpečí.
Systém 2v1 s podvozkem obsahuje prostornou hlubokou vaničku s inovativní podložkou Welcome PadTM , která byla vyvinuta pro novorozence ve spolupráci s neonatology a zajišťuje optimální pozici hlavy i nožiček dítěte. Druhou částí systému je vylepšená sportovní sedačka, která je nejenom velmi prostorná, ale i schválena pro použití až do 22 kg hmotnosti dítěte. Jak vanička, tak sportovní sedačka se umístí na nejnovější verzi houpacího podvozku Comfort Ergo Bike v atraktivní grafitové barvě s nafukovacími koly a rukojetí v kůži. Doma umístíte vaničku na čistý podstavec Stand Up a dítě může spát dál.

Systém Quad Duo 2v1 se skládá z:
• Hluboké vaničky
• podložky Welcome PadTM
• Matrace
• Sportovní části s boudičkou a nánožníkem
• Podstavec Stand Up pro vaničku
• Podvozek Comfort Ergo Bike s kovovým košem, nafukovacími koly a pumpičkou

Vanička kočárku ve velikosti XXL je prostorná a velmi lehká, přičemž je navržena v souladu s nejnovějšími bezpečnostními normami a díky speciálně tvarované skořepině s absorbéry nárazu zajišťuje vysokou úroveň ochrany děťátka. Po instalaci Auto Kit (volitelné příslušenství) je schválena pro použití v autě. Dno vaničky je chráněno sítí propojenou s vnitřním potahem. Nad ním je dvojitá matrace obsahující Welcome PadTM, kterou lze, až dítě povyroste (3-4 měsíc) odejmout. Vanička je plně ventilována sítí v boudičce i otvory ve dně, které lze uzavřít.

Sportovní sedačka kočárku ve velikosti XXL , která se snadno natočí ve směru či v protisměru jízdy, je atestovaná až do 22 kg! , velmi prostorná a vhodná i pro děti vyšší konstituce. Navíc je nyní opatřena nastavitelnou a prodlužovací opěrkou nožiček, což umožní další prodloužení do délky o 5cm! Není jen trendy, ale zároveň i praktická, neboť je naklápěcí až do vodorovného lehu, vybavena pro všechna roční období prostorným prodlouženým nánožníkem a sklopnou samovypínací stříškou s tichým chodem, funkcí prodloužení a sluneční clony. „Full Cover“ stříška má navíc možnost prodloužení pomocí zipu a tak i v poloze na ležení dokonale chrání.

Nová matrace Welcome PadTM pro hlubokou vaničku. Děti se z měsíce na měsíc mění. Je velmi důležité, aby v prvních „rozhodujících“ týdnech svého života se cítily obzvlášť chráněny a chovány podobně, jak byly chráněny v bříšku své maminky. Vyhněte se používání různých polštářků, protože by mohly zabránit správnému dýchání dítěte. Na základě nejnovějších vědeckých poznatků a bezpečnostních pokynů a ve spolupráci s neonatologickým oddělením boloňské nemocnice Ospedale Maggiore, Inglesina vyvinula novou matraci pro novorozence „Welcome PadTM. Základem pro tento vývoj byla zdravotnická pomůcka „START MATT“. Podporuje pohodlnou polohu ležení na zádech a uspořádání končetin ve středové linii. Pomáhá držet dýchací cesty ve správné pozici a tím podporuje dýchání. Snižuje riziko plagiocefalie (deformity hlavičky).

Skládací aluminiový stojan Stand Up INGLESINA pro hlubokou vaničku, sportovní sedačku a autosedačku Huggy (autosedačka není součástí této sady) využijete doma, když je podvozek znečištěn z venku. Nasazování a snímání částí je snadné díky systému Easy Clip. Snadno se s nim manipuluje protože je velmi lehký. Děťátko pak můžete mít u sebe kdekoli doma. Složený nezabírá místo.

Podvozek Comfort Ergo Bike. Vyrobený z pevných ocelových trubek, s rukojetí z ekokůže, je kompletně odpružený tažnými pružinami a s velkými nafukovacími koly. Může se chlubit praktickým skládáním a rozkládáním, prostorným kovovým košem. Přitom skládání podvozků Inglesina je navrženo tak, že rukojeť se nedotýká země, když je kočárek složený. Hygiena je velmi důležitá, protože se při péči dítěte musíte dotýkat!
Inglesina nabízí mnoho příslušenství k dokoupení.

Rozšířený popis jednotlivých částí:
Nová matrace „Welcome Pad“ pro hlubokou vaničku
Děti se z měsíce na měsíc mění. Je velmi důležité, aby v prvních „rozhodující“ týdnech svého života se cítily obzvlášť chráněny a chovány v podobné pozici, jak byly v bříšku své maminky. Je důležité se vyhnout používání různých polštářků, protože by mohly zabránit správnému dýchání dítěte. Na základě nejnovějších vědeckých poznatků a bezpečnostních pokynů a ve spolupráci s neonatologickým oddělením boloňské nemocnice Ospedale Maggiore, Inglesina vyvinula novou matraci pro novorozence „Welcome Pad“.
Nová matrace:
- Byla vytvořena na základě zdravotnické pomůcky „START MATT“.
- Podporuje pohodlnou polohu ležení na zádech a uspořádání končetin ve středové linii.
- Poskytuje mimiku prostředí a ochranu, kterou potřebuje zejména v prvních 7-9 týdnech svého života.
- Pomáhá držet dýchací cesty ve správné pozici a tím podporuje dýchání.
- Snižuje riziko plagiocefalie (deformity hlavičky).
- Díky nastavitelnému klínu pro podepření nožiček se přizpůsobí růstu miminka.
- Umožňuje dokonalou prodyšnost. Díky své struktuře tvořené 3D sítí a pěnovému polstrování pomáhá udržet správnou teplotu dítěte a zabránit jeho přehřátí.

Matrace v hluboké vaničce
- Je vyrobena z kompaktní pěny s 40 rovnoměrně rozloženými větracími otvory.
- Svrchní materiál, který je v kontaktu s tělíčkem dítěte, je potažen měkkou prodyšnou látkou z jersey.
- Ve spodní části se používá 3D síť pro zlepšení cirkulace vzduchu a zabránění vytváření vlhkosti.

Stojan Standup
Po návratu z procházky se hodí praktický a hygienický Standup stojan na umístění vaničky v bytě. Miminko tak může nerušeně spinkat dál ve dobře známém prostředí.
Pro krátké zdřímnutí je možné nasadit na Stand up také autosedačku Huggy.
- Díky stojanu Standup zůstane špína venku.
- Použitený s vaničkou i autosedačkou
- Lehce se přemísťuje z jednoho pokoje do druhého nebo třeba i do bytu prarodičů.
- Může se využít jako postýlka vedle postele maminky a tatínka.
- Lehce se skládá a složený samostatně stojí
- Rozměry: 57x53x70cm(délka, výška,šířka)
- Rozměry ve složeném stavu: 11,5x51x70cm(délka, výška,šířka)
- Hmotnost: 2,3Kg
- Složení materiálu: hliník a nylon

Opravdu prostorná vanička
V prvních měsících musí miminko ležet na zádech, aby se mohlo volně protáhnout, klidně spinkat a objevovat své okolí , bez toho, aniž by bylo limitováno stísněným prostorem. Velkorysé vnitřní rozměry vaniček Inglesina 76 x 37cm umožní využívání vaničky co nejdelší dobu i když je miminko zabalené do zimního fusaku nebo je oblečeno do tlustého overalu.
Vlastnosti vaničky:
- Prodyšná vnitřní podšívka z podyšného Jersey je zcela odnímatelná a prací v ruce při 30st.C.
- Vnější potah z matariálu Melange s dvojitou vrstvou polstrování pro lepší ochranu proti teplu a chladu
- Pevná polypropylenová skořepina chrání dítě před náhodnými nárazy a otřesy.
- Opěrku hlavičky je možné plynule dálkovým ovládáním od rukojeti naklonit do 2 poloh (v případě, že dítě nespí, je možné mu opěrku přizvednou, aby vidělo okolní svět).
- Vanička je vybavena speciálním zařízením pro nastavení proudění vzduchu, které se ovládá z praktických důvodů z přední strany: speciální nastavitelné (otevíratelné a uzavíratelné větrací otvory) zajistí přirozené proudění vzduchu a ideální teplotu v létě i v zimě.
- Praktické, transportní madlo, integrované v přední části boudičky, s ergonomickou rukojetí.
- Centrální ovládání pojistek pro uvolnění vaničky z podvozku, v přední části u nožiček.
- Stříška je vybavena síťkou pro lepší ventilaci, kterou je možné odkrýt otevřením zipu v boudičce. Okénko se sítí ve stříšce umožní příjemnou ventilaci vaničky a kontrolu miminka.
- Stříška s UPF50+ UV ochranou – ochrání proti slunečním paprskům i když je slunce již nízko
- Dečka vaničky s ochranou funkcí proti větru může být nastavena do pozice, která je vhodná k ochraně dítěte proti chladu.
- Po dokoupení sady Auto Kit je vhodná pro přepravu autem(skupina 0-10kg). Vnitřní vložka je opatřena systémem "Parking Belt Systém“: dvě boční kapsy k uschování pásů Auto Kit, když se nepoužívají.
- Paspulky, štepování a detaily v kůži shodné s kůží na rukojeti podvozku.


Sportovní sedačka
Velmi prostorná se systémem klimatizace a kompletně polohovatelná do vodorovné polohy s do délky prodlužovací podložkou pod nožičkami, pro plnohodnotný odpočinek.
- Vhodná k používání od narození až do 25 kg (cca 4 let).
- Sportovní sedačka je reverzibilní (poloha na podvozku může být podle volby po směru i v protisměru jízdy - čelem k mamince).
- Díky nové prodloužené opěrce nohou jsou nožičky dítěte vždy pohodlně podepřeny. To umožní využívání kočárku pro delší dobu i v pozici ležení.
- Opěradlo sportovní sedačky nastavitelné do 4 poloh s centralizovaným ovládáním až do zcela vodorovné polohy, včetně opěrky nožiček, a tím zajistí správný držení těla a pohodlí pro dítě.
- „Full Cover“ stříška sportovní části s funkcí prodloužení má nastavitelnou velikost díky praktickému, skrytému zipu. Stříška je překlápěcí dopředu pro maximální ochranu proti větru nebo slunci, i když dítě leží zcela natažené a má speciální síťku pro lepší ventilaci, kterou je možné odkrýt otevřením zipu v boudičce. Okénkem je možno kontrolovat miminko. Je vybavena ochranou proti slunci UVP50.
- Měkký, polstrovaný, široký a dostatečně dlouhý nánožník s funkcí ochrany proti větru perfektně zabalí miminko, může být připnut na boudičku, aby maximálně chránil děťátko před vnějším chladem nebo na madýlko při poloze na sezení
- Madlo a opěrka nohou jsou z technického nepromokavého materiálu, jsou odolné a snadno omyvatelné.
- 5 bodový do 3 výškových pozic nastavitelný bezpečnostní pás s ramenním polstrováním. Zadní strana mezinožního pásu, která se dotýká citlivé pokožky dítěte je potažena měkkým materiálem z Lycry, aby se zabránilo zarudnutí pokožky dítěte.
- Paspulky, lemování a detaily v kůži shodné s kůží na rukojeti podvozku.
- Potah sportovní sedačky i boudička se dají vyjmout a je možné je prát v ruce při 30°C (neždímat, nežehlit).
- Jako volitelné příslušenství je k dispozici zmenšovací vložka Baby Snug Pad pro novorozence
Technické údaje sportovní sedačky:


Popis podvozku Ergo Bike:
Vlastnosti:
• Kompatibilní se všemi systémy Inglesina!
• Sportovní robustní podvozek v tmavě šedém laku, který zdolá každý terén
• Ergonomická měkká rukojeť potažena ekokůží je výškově nastavitelná a dá se na složeném podvozku ještě více sklopit kvůli kompaktním rozměrům
• Do prostorného robustního skladovacího kovového koše můžete vkládat předměty o hmotnosti až do 3 kg.
• Nafukovací kola o průměru 300mm se vzorkem.
• Vybaven pumpičkou k nafouknutí kol.
• Mimořádně účinné zadní aktívní brzdy. Propojená brzdová tyč se ovládá jen špičkou boty.
• Podvozek má bezpečnostní pojistku, proti náhodnému uzavření.
• Dokonale odpružen, vinuté pružiny jsou kryty plastovými třmeny.
• Podvozek lze složit do kompaktního tvaru a tak snadno přepravovat nebo skladovat.

 

 

Parametry

Sportovní sedačka:
Šířka zad: 32cm
Výška sedadla: 54cm
Šířka sedadla: 33cm
Hmotnost sportovní sedačky: 3,2 kg
Materiál potahu: polyester
Rozměry sportovního kočárku v rozloženém stavu: 60x112x77,5-94(šířkaxvýškaxhloubka)

Technické údaje pro vaničku:
Vnitřní rozměr vaničky: 37 x 22 x 76 cm (šířka x výška x délka)
Vnější rozměr vaničky: 48 x 66 x 86 cm (šířka x výška x délka)
Hmotnost: 5,5 kg
Materiál vnějšího potahu: polyester
Materiál vnitřního potahu: polyester
Materiál skořepiny: polypropylen
Rozměry kočárku (podvozek + korbička): 60 x 117 x 86-99,5 cm (šířka x výška x hloubka)

 

 

Video

 

 

Nákupní sety

Počet:

 

Cena:

23 670 Kč

 

 

Související zboží