(+420) 603 505 721

Kvítková 3687, Zlín

0

 

Scarlett Matrace Era/43 120x60cm

Bílá

 

Parametry zboží:

Varianta:

Bílá

Výrobce:

Scarlett

Dostupnost:

do 3 dnů

Počet:

Cena:

3 100 Kč

 

 

Scarlett Matrace Era/43 120x60cm

Dětská matrace s odnímatelným potahem - anatomická a ortopedická.

ERA/43 je inovativní matrace, v které je příroda a technika spojena v dokonalou kombinaci. Matrace je vyráběna s ohledem na maximální pohodlí. Polyuretan a paměťová pěna spolu s vnitřní strukturou matrace nabízí dítěti pocit jako teplé objetí.Použití chitinového vlákna na potahu matrace nabízí příjemný a měkký pocit na dotek.

JÁDRO: je tvořeno flexibilní polyuretanovou pěnovou a paměťovou pěnou. Polyuretan podporuje přirozenou polohu těla během spánku, zatímco paměťová pěna rovnoměrně distribuuje rozložení tlaků a pomalu se vrátí do původního tvaru ve chvíli kdy se tělo přesune. Tyto dva materiály, spojené dohromady pomocí tvarováné vlny, zaručují výborný spánek plný pohodlí a podpory.

Potah: je vytvořen kombinací vláken chitinu a celulózy. Materiál je zvláště vhodný pro tkaniny používané v těsném kontaktu s pokožkou, chitinové vlákno má hypoalergenní a antibakteriální vlastnosti zabraňující absorpci pachů.

Tento materiál, je ekologický a biologicky odbouratelný, měkký a svěží na dotek. Nabízí klidný a pohodlný spánek dítěte.

 

 

Parametry

Rozměry: 120x60x10,5cm

 

 

Související zboží