(+420) 603 505 721

Kvítková 3687, Zlín

0

 

Inglesina Sofia

Marron Glace

 

Sleva
Doprava
zdarma

Parametry zboží:

Varianta:

Marron Glace

Výrobce:

Inglesina

Web výrobce:

http://www.inglesina.cz/

Dostupnost:

do 3 dnů

Počet:

Cena:

13 990 Kč

 

 

Inglesina Sofia

Sofia , inovativní, dokonale vybavená sestava hlubokého kočárku a stojanu. Nabízí bezpečný odpočinek a spánek dítěte doma i na procházkách. Vanička kočárku je vybavena unikátní podložkou Welcome PadTM Novorozenci, který neustále leží, tak poskytuje dokonalou neonatologickou péči.

Pláštěnka a síťka proti hmyzu jako dárek .

Sofia , inovativní, dokonale vybavený hluboký kočárek. Nabízí bezpečný odpočinek a spánek dítěte doma na stojanu Stand UpTM a po nasazení na podvozek i na procházkách venku. Vanička kočárku je vybavena unikátní podložkou Welcome PadTM Novorozenci, který neustále leží, tak poskytuje dokonalou neonatologickou péči. Pláštěnka a síťka proti hmyzu jako dárek .
Vycházky na čerstvém vzduchu novorozeným dětem velmi prospívají a téměř vždy na vycházce usnou. Naberou tak sílu, jsou zdravější a maminky odmění svým úsměvem.
Sofia je dokonale vybavená pro uspokojení těchto potřeb dítěte a umožňuje rodičům je příjemným způsobem naplnit. Ať už budete na vycházce, doma nebo na chalupě, s kočárkem Sofia od Inglesiny bude mít vaše dítě příjemný spánek a nejvyšší úroveň péče a bezpečí.

Sofia obsahuje prostornou hlubokou vaničku s innovativní podložkou Welcome PadTM , která byla vyvinuta pro novorozence ve spolupráci s neonatology a zajišťuje optimální pozici hlavy i nožiček dítěte.
Vanička kočárku ve velikosti XXL je prostorná a velmi lehká, přičemž je navržena v souladu s nejnovějšími bezpečnostními normami a díky speciálně tvarované skořepině s absorbéry nárazu zajišťuje vysokou úroveň ochrany děťátka.
Po instalaci Auto Kit (volitelné příslušenství) je schválena pro použití v autě.
Dno vaničky je chráněno sítí propojenou s vnitřním potahem. Nad ním je dvojitá matrace obsahující Welcome PadTM, kterou lze, až dítě povyroste (4 -5 měsíc) vyjmout.
Vanička je plně ventilována sítí v boudičce i otvory ve dně, které lze uzavřít.
Nová matrace Welcome PadTM pro hlubokou vaničku.

Děti se z měsíce na měsíc mění. Je velmi důležité, aby v prvních „rozhodujících“ týdnech svého života se cítily obzvlášť chráněny a chovány podobně, jak byly chráněny v bříšku své maminky. Vyhněte se používání různých polštářků, protože by mohly zabránit správnému dýchání dítěte. Na základě nejnovějších vědeckých poznatků a bezpečnostních pokynů a ve spolupráci s neonatologickým oddělením boloňské nemocnice Ospedale Maggiore, Inglesina vyvinula novou matraci pro novorozence „Welcome PadTM. Základem pro tento vývoj byla zdravotnická pomůcka „START MATT“. Podporuje pohodlnou polohu ležení na zádech a uspořádání končetin ve středové linii. Pomáhá držet dýchací cesty ve správné pozici a tím podporuje dýchání. Snižuje riziko plagiocefalie (deformity hlavičky).

Podvozek Comfort Ergo Bike. Vyrobený z pevných ocelových trubek, s rukojetí z ekokůže, je kompletně odpružený tažnými pružinami a s velkými nafukovacími koly. Je to jeden z mála podvozků na trhu, který je skutečně houpací a ve kterém dítě snadno uspíte. Může se chlubit praktickým skládáním a rozkládáním, prostorným kovovým košem. Přitom skládání podvozků Inglesina je navrženo tak, že rukojeť se nedotýká země, když je kočárek složený. Hygiena je velmi důležitá, protože se při péči dítěte musíte dotýkat! Podvozek ke vybaven upínacím systémem Easy Clip, který využijete případně pro autosedačku Inglesina Huggy. Pokud již autosedačku máte, může se Vám hodit adaptér pro Maxi Cosi, který naleznete v souvisejících produktech.

Vlastnosti hluboké vaničky:
• Prodyšná vnitřní podšívka z podyšného Jersey je zcela odnímatelná a prací v ruce při 30°C.
• Vnější potah z matariálu Melange s dvojitou vrstvou polstrování pro lepší ochranu proti teplu a chladu
• Pevná polypropylenová skořepina chrání dítě před náhodnými nárazy a otřesy.
• Opěrku hlavičky je možné plynule dálkovým ovládáním od rukojeti naklonit do 2 poloh (v případě, že dítě nespí, je možné mu opěrku přizvednou, aby vidělo okolní svět).
• Vanička je vybavena speciálním zařízením pro nastavení proudění vzduchu, které se ovládá z praktických důvodů z přední strany: speciální nastavitelné (otevíratelné a uzavíratelné větrací otvory) zajistí přirozené proudění vzduchu a ideální teplotu v létě i v zimě.
• Praktické, transportní madlo, integrované v přední části boudičky, s ergonomickou rukojetí.
• Centrální ovládání pojistek pro uvolnění vaničky z podvozku, v přední části u nožiček.
• Stříška je vybavena síťkou pro lepší ventilaci, kterou je možné odkrýt otevřením zipu v boudičce.
• Okénko se sítí ve stříšce umožní příjemnou ventilaci vaničky a kontrolu miminka.
• Stříška s UPF50+ UV ochranou – ochrání proti slunečním paprskům i když je slunce již nízko
• Dečka vaničky s ochranou funkcí proti větru může být nastavena do pozice, která je vhodná k ochraně dítěte proti chladu.
• Po dokoupení sady Auto Kit je vhodná pro přepravu autem(skupina 0-10kg). Vnitřní vložka je opatřena systémem "Parking Belt Systém“: dvě boční kapsy k uschování pásů Auto Kit, když se nepoužívají.

 

 

Parametry

Vnitřní rozměr vaničky: 37 x 22 x 76 cm (šířka x výška x délka) Vnější rozměr vaničky: 48 x 66 x 86 cm (šířka x výška x délka) Hmotnost: 5,5 kg Materiál vnějšího potahu: polyester Materiál vnitřního potahu: polyester Materiál skořepiny: polypropylen
Rozměry kočárku (podvozek + korbička): 60 x 117 x 86-99,5 cm (šířka x výška x hloubka)

Vlastnosti podvozku:
• Sportovní robustní podvozek v tmavě šedém laku, který zdolá každý terén
• Ergonomická měkká rukojeť potažena ekokůží je výškově nastavitelná a dá se na složeném podvozku ještě více sklopit kvůli kompaktním rozměrům
• Do prostorného robustního skladovacího kovového koše můžete vkládat předměty o hmotnosti až do 3 kg.
• Nafukovací kola o průměru 300mm se vzorkem.
• Vybaven pumpičkou k nafouknutí kol.
• Mimořádně účinné zadní aktívní brzdy. Propojená brzdová tyč se ovládá jen špičkou boty.
• Podvozek má bezpečnostní pojistku, proti náhodnému uzavření.
• Dokonale odpružen, vinuté pružiny jsou kryty plastovými třmeny.
• Podvozek lze složit do kompaktního tvaru a tak snadno přepravovat nebo skladovat.

Technické specifikace podvozku:
Typ skládání: knižní naplocho
Rozměry v rozloženém stavu: 57 x 105 x 102,5 cm (šířka x výška x délka)
Rozměry ve složeném stavu: 57 x 45,5 x 84 cm (šířka x výška x délka)
Hmotnost: 10,5 kg
Materiál: ocel lakovaná na tmavě šedou

 

 

Související zboží