(+420) 603 505 721

Kvítková 3687, Zlín

0

 

Reemy Podsedák s Isofixem

Grey

 

Parametry zboží:

Varianta:

Grey

Výrobce:

Reemy

Dostupnost:

do 3 dnů

Počet:

Cena:

1 290 Kč

 

 

Varianty výrobku

 

 

Reemy Podsedák s Isofixem

Reemy podsedák s ISOFIXem je nejlépe vybaveným a nejvymakanějším podsedákem, který je možné v současné době pořídit. Na rozdíl od konkurenčních modelů přináší několik zásadních vylepšení, které dělají podsedák jak pohodlnější, tak i bezpečnější.

Jedná se o jediný ISOFIXový podsedák, který má plně kovové uchycení a to jak na straně automobilu, tak podsedáku samotného.
Obrovským plusem, který nenabízí žádný isofixový podsedák je i nastavení délky ISOFIXu a to v pěti polohách. Padne tak do naprosto každého auta, je jedno, jak hluboko je isofix v automobilu zadělán. Toto byl častý kámen úrazu předchozích modelů podsedáků s isofixem.

Podsedák je bohatě a měkce vypolstrován, pro maximální pohodlí je uvnitř 3 cm silná pěna. Velmi příjemné jsou i široké opěrky rukou, zároveň je díky nim vždy bezpečnostní pás na svém místě!

Podsedák má v ceně i vodící sponu na bezpečnostní pás, aby pás vždy správně vedl kolem ramen!

Spolu s podsedákem dostanete také originální chránič sedadla, ten Vám ochrání před poškozením jak kožené, tak i textilní potahy. Pro snazší usazení do ISOFIXu dostáváte také originální zaváděcí plasty.

 

 

Parametry

Podsedák je homologován a certifikován dle standardu dětských autosedaček ECE-R44-04.

Potah podsedáku je možné sundat a vyprat jej na teplotu 30°.