(+420) 603 505 721

Kvítková 3687, Zlín

0

 

Cam Twin Pulsar 2016

141

 

Doprava
zdarma

Parametry zboží:

Varianta:

141

Výrobce:

Cam

Web výrobce:

http://www.camspa.it/

Dostupnost:

Do týdne

Počet:

Cena:

18 990 Kč

 

 

Varianty výrobku

 

 

Cam Twin Pulsar 2016

Twin Pulsar je nový kočárek pro dvojčata, ale také pro děti různého věku, vhodný od 0 do 36 měsíců.
Hliníkový rám, minimální vzhled, přední otočná kola díky boční páčce a tlačítku 360 °, centrální brzda s zamykacím / odemykacím mechanismem "P" umístěným na rukojeti, široká nastavitelná opěrka nohou, odpružení na všech čtyřech kolech, jednou rukou nastavitelná opěrka zad a zároveň i opěrka nohou do čtyř různých poloh, vystužený sedák a 5-bodový pás. Pohodlný v každém terénu, ideální pro všechna roční období. Kočárek lze použít ve směru (12-36 měsíc), i proti směru (0-12 měsíců) jízdy díky patentovanému systému Via Vai Reverse.
• S dvěmi polohovatelnými sedátky nabízi tři různé provedení: proti směru jízdy, ve směru jízdy, tváří k sobě
• Zahrnuje dva nánožníky, dvě sportoní boudy, dvě pláštěnky, velký odkládací košík, tašku s přebalovací podložkou a adaptéry na autosedačky pro jejich umístění ve zvýšené poloze
• Mezi volitelné příslušenství patří korba "Coccola" autosedačka "Area zero+" a kompatibilní základna pro autosedačku "Area base"
• Je vybaven patentovaným systémem Quicky (pro snadné vložení i vyjmutí korby a autosedačky z podvozku) a Via Vai systémem Reverse (pro použití kočárku ve směru i proti směru jízdy)
• Centralní brzdový systém aktivový tlačítkem "P" se nachází na rukojeti
• Rafinovaná kola jsou opatřena velmi snadným systémem pro jejich uvolnění od podvozku (Quick Release), přední kola se otáčejí o 360 stupňů díky tlačítku „360“
• Snadno ovladatelný díky zkrácené délce podvozku a kolům s dvojitým kovovým kuličkovým ložiskem
• Velmi kompaktní a volně stojící ve složené poloze, s rukojetí pro přenos
• Potah je snímatelný a lze jej prát v pračce na 30 ° C

KORBA (volitelná):
Plně vystužená, velmi prostorná (835 mm x 343 mm), vybavená systémem Quicky pro rychlé vložení a vyjmutí, bez sklápěcí rukojeti, se zadním okénkem, s polohovací opěrkou zad do čtyř poloh, s matrací, měkkou vložkou a houpací a ventilovanou základnou. Korba je schválena pro přepravu autem: Bezpečnostní sada AUTO KIT V483 (dostupné samostatně) umožňuje bezpečně připoutat korbu na sedadlech jakéhokoliv auta.
AUTOSEDAČKA (volitelná):
Autosedačka pro skupinu 0 + schválená podle normy ECE R44/04 (0-13 kg), s hlubokou a měkkou postranní ochranou, anatomická opěrka hlavy se zadní podpěrou, polstrované pásy a polohovací stříška. Snadné použití díky praktickému mechanismu nastavení výšky pásů a nastavitelné přezce bezpečnostních pásů. Nákres umístěný na boční straně popisuje, jak správně polohovat rukojeť autosedačky v autě, na kočárku a i při použité sedačky pouze volně, aby se zabránilo nesprávnému použití výrobku. Autosedačku lze použít se základnou BASE S134 (lze zakoupit samostatně).

 

 

Parametry

Váha podvozku: 11,5kg
Váha podvozku + sportovní sedačky: 17,1kg
Rozměry při rozložení: 43 x 60 x 90cm
Rozměry při složení: 32 x 56 x 101cm

 

 

Video

 

 

Související zboží