(+420) 603 505 721

Kvítková 3687, Zlín

0

 

Baby Jogger City GO i-Size 2019

Black

 

Doprava
zdarma

Parametry zboží:

Varianta:

Black

Výrobce:

Baby Jogger

Web výrobce:

http://www.babyjogger.com/

Dostupnost:

Na dotaz

Počet:

Cena:

6 390 Kč

 

 

Baby Jogger City GO i-Size 2019

Autosedačka City Go zajišťuje komfortní a bezpečnou jízdu pro dítě již od narození. Autosedačka je kompatibilní téměř s každým kočárkem Baby Jogger. Možnost bezpečného upevnění jak na bázi, tak i za pomocí tří bodových bezpečnostních pásů Vám dává plnou možnost jakéhokoliv způsobů cestování.

Dětskou autosedačku City GO lze snadno a bezpečně připevnit k vašemu oblíbenému kočárku Baby Jogger a vytvořit tak cestovní systém. Jednoduše připevněte adaptéry pro autosedačku (prodávají se samostatně) ke kočárku a jste připraveni na cestování.

• Autosedačku City GO lze snadno, rychle a bezpečně instalovat v autě pomocí tří bodových bezpečnostních pásů. Což je nezbytné v autě kdy nemáte k dispozici základnu isofix.
• Autosedačka City Go je vhodná pro děti od narození do 13 měsíců (do 13kg). Díky takovým vlastnostem, jako je boční ochrana, 5-ti bodové bezpečnostní pásy s třístupňovým nastavením výšky, zajišťuje autosedačka bezpečnou jízdu. Měkké polstrování z prvotřídních materiálů je jistotou pohodlné jízdy.
• Odnímatelná stříška City GO ™ s třístupňovým nastavením je vyrobena z materiálu s ochrannými vlastnostmi UV 50+.

 

 

Nákupní sety

Počet:

 

Cena:

10 780 Kč

 

 

Související zboží