(+420) 603 505 721

Kvítková 3687, Zlín

0

 

Cybex Balios S 2018

Manhattan Grey

 

Novinka
Doprava
zdarma

Parametry zboží:

Varianta:

Manhattan Grey

Výrobce:

Cybex

Web výrobce:

http://cybex-online.com

Dostupnost:

Na dotaz

Počet:

Cena:

8 990 Kč

 

 

Varianty výrobku

 

 

Cybex Balios S 2018

Přidejte ke kočárku věhlasnou autosedačku CYBEX nebo gb a prostornou korbičku Cot S a vytvoříte tak 3 v 1 cestovní systém, který se neztratí jak ve městě, tak i mimo něj.

Ať už se vydáte kamkoliv, hladká jízda je vždy zaručena: odpružení na velkých All Terrain kolech zajišťuje hladkou a hbitou jízdu přes dlažební kostky, po chodnících i v přírodě. Díky svým praktickým funkcím a vlastnostem, jako je např. otočná sportovní nástavba, paměťová tlačítka, skládání jednou rukou nebo pozice zcela vleže, je Balios S dokonalým společníkem.

Od narození až do 17 kg (cca 4 roky)

Hladká jízda vždy a všude. Pro vás praktický, pro dítě pohodlný.

• 3 v 1 cestovní systém
• Lze složit jednou rukou do kompaktních rozměrů a složený stojí samostatně
• Velká All Terrain kola s měkkým odpružením
• Otočná sportovní nástavba
Polohování jednou rukou s pozicí vleže

Přidejte ke kočárku věhlasnou autosedačku CYBEX nebo gb a prostornou korbičku Cot S a vytvoříte tak 3 v 1 cestovní systém, který se neztratí jak ve městě, tak i mimo něj. Ať už se vydáte kamkoliv, hladká jízda je vždy zaručena: odpružení na velkých All Terrain kolech zajišťuje hladkou a hbitou jízdu přes dlažební kostky, po chodnících i v přírodě. Díky svým praktickým funkcím a vlastnostem, jako je např. otočná sportovní nástavba, paměťová tlačítka, skládání jednou rukou nebo pozice zcela vleže, je Balios S dokonalým společníkem.

HLUBOKÝ KOČÁREK BALIOS S: DOKONALÁ CESTOVNÍ POSTÝLKA
Během prvních měsíců života dítěte (od narození až do cca 6 měsíců) je hluboký kočárek tou nejlepší postýlkou na cesty. Stříška s dodatečným stínítkem nabízí dítěti ideální ochranu před sluncem a větrem s UPF50+. Madlo korbičky Cot S je umístěné u sluneční stříšky, díky čemuž lze korbičku snadno přenášet a nasadit na podvozek kočárku.CYBEX největší korbička s matrací z paměťové pěny, která podporuje správnou pozici dítěte vleže, je nejen velice prostorná, ale také poskytuje pohodlné a bezpečné místo pro vaše dítě.

3 V 1 CESTOVNÍ SYSTÉM
Podvozek kočárku Balios S lze používat také jako 3 v 1 cestovní systém. Stačí na něj nasadit odpovídající korbičku Cot S, příslušnou sportovní nástavbu nebo jednu z věhlasných CYBEX či gb dětských autosedaček.

SKLÁDÁNÍ JEDNOU RUKOU
Balios S lze jednou rukou snadno složit do kompaktních rozměrů (41 x 60 x 75 cm) i se sportovní nástavbou směrem k rodiči a ve složeném stavu stojí samostatně.

VELKÁ ALL TERRAIN KOLA S MĚKKÝM ODPRUŽENÍM
Odpružení všech čtyř velkých All terrain kol zaručuje pohodlnou jízdu pro rodiče i dítě. Z dlažebních kostek až na polní cesty - užijte si hladkou jízdu kamkoliv se vydáte.

OTOČNÁ SPORTOVNÍ NÁSTAVBA
Sami se rozhodněte, zda dítě pojede po, či proti směru jízdy. Díky paměťovým tlačítkům je otáčení sportovní nástavby rychlé a velice snadné.

POLOHOVÁNÍ JEDNOU RUKOU
Opěrku zad lze nastavit do jedné ze 3 pozic, které dítěti zaručují dostatek pohodlí. Díky šikovnému polohování jednou rukou lze opěrku zad nastavit do pozice zcela vleže, díky které je kočárek vhodný již od narození.

Funkce:
• Teleskopická rukojeť se 4 možnostmi nastavení - Pohodlné ovládání kočárku pro různě vysoké rodiče.
• XXL sluneční stříška - S dodatečným stínítkem a síťovanou vložkou.
• Prostorný nákupní košík - S nosností až 5 kg.
• Polohovací opěrka nohou - Pro nastavení pohodlné výšky opěrky nohou.
• Sezení ve výšce stolu - Perfektně zarovnané se standardní výškou stolu.
• Přední otočná kola - Pro vyšší stabilitu na nerovném terénu je lze uzamknout.

 

 

Parametry

délka / šířka / výška: 790 - 925 / 600 / 990 - 1100 mm
Váha: 11,2 kg
Od narození až do 17 kg (cca 4 roky)

Látkové potahy lze prát v pračce při 30°C

 

 

Video

 

 

Nákupní sety

Počet:

 

Cena:

12 080 Kč

 

 

Související zboží