(+420) 603 505 721

Kvítková 3687, Zlín

0

 

ABC Design Taška na pleny Style 2018

Brown

 

Parametry zboží:

Varianta:

Brown

Výrobce:

ABC Design

Web výrobce:

http://www.abc-design.de/cz/home.html

Dostupnost:

do 3 dnů

Počet:

Cena:

3 990 Kč

 

 

Varianty výrobku

 

 

ABC Design Taška na pleny Style 2018

Taška na pleny Style sluší každému. Její výjimečná kvalita z ní nedělá jen praktického pomocníka, ale také módní doplněk pro všechny rodiče, kterým záleží i na vzhledu.

Díky profesionálnímu zpracování, stylovému koženému vzhledu a praktické funkčnosti vás taška na pleny Style může doprovázet i v době, kdy už v ní nepotřebujete nosit jen plenky.
Prostorný vnitřek tašky s jednou hlavní a třemi menšími přihrádkami a dvěma kapsami na drobné předměty, poskytuje dostatek místa pro uschování všech věcí, které maminka a dítě na cestách potřebují.
Taška je dále vybavena hygienickou přebalovací podložkou, odnímatelným izolačním držákem na láhev, voděodolnou přihrádkou, nastavitelným popruhem a uchycením pro připevnění ke kočárku*. Dodatečný úschovný prostor vám poskytuje vyjímatelné pouzdro. Díky svému stylovému koženému vzhledu se taška dokonale hodí k jakémukoliv modelu kočárku ABC Design.

Součástí jsou dva systémy uchycení: uchycení pro kočárky ABC Design a univerzální uchycení pro kočárky ostatních značek.

Toto vše dostanete k vašemu vysněnému produktu:
• Taška na pleny Style
• Ramenní popruh
• Izolační držák na láhev
• Přebalovací podložka
• Pouzdro na drobnosti
• Univerzální uchycení tašky na pleny
ABC Design univerzální uchycení

 

 

Parametry

Rozměry (D x Š x V): 50 x 22 x 40 cm
Celková nosnost: 2,2 kg

 

 

Související zboží