(+420) 603 505 721

Kvítková 3687, Zlín

0

 

EasyWalker Harvey 2 All Terain -set 2020

Stone Grey

 

Sleva
Výprodej
Doprava
zdarma

Parametry zboží:

Varianta:

Stone Grey

Výrobce:

EasyWalker

Web výrobce:

http://www.easywalker.nl/

Dostupnost:

do 3 dnů

Počet:

Běžná cena:

23 999 Kč vč. DPH

Cena:

19 999 Kč

 

 

Varianty výrobku

 

 

EasyWalker Harvey 2 All Terain -set 2020

Easywalker Harvey 2 All - Terrain je navržený pro rodiče, kteří se rádi projdou městem, ale i přírodou.

Tento kočárek nabízí maximální komfort a hladkou jízdu bez námahy. Má terénní kola a díky tomu, že je lehký, snadno se ovládá. Všechna kolečka jsou odpružena a mají běhoun pneumatik, který zajistí skutečně luxusní zážitek z jízdy.

Vyberte si jeden z krásných barev akčních setů sportovního kočárku s korbičkou. Malé miminko bude spokojeně dřímat v hluboké korbičce a až z ní vyroste, velmi snadno zaměníte korbu za sportovní sedačku. Pokud by vás zajímala možnost využití kočárku pro sourozence, podívejte se na sourozenecký set.

Kočárek má velmi lehkou hliníkovou konstrukci, díky které je jedním z nejlehčích kočárků na trhu. Váží pouze 10,8 kg. Skvěle se ovládá.

Po složení je kočárek velmi kompaktní a lze složit včetně sportovního sezení. Na konstrukci kočárku lze pomocí adaptérů umístit i dětské vajíčko.

Sedadlo je krásně měkké a polstrované a oproti starší verzi má ergonomičtější tvar. Dítě je připevněno 5-ti bodovými pásy a ochranu poskytuje i odnímatelné madlo před ním.

Zádovou opěrku je možné polohovat do 4 různých poloh, rovněž je nastavitelná opěrka nohou i teleskopická rukojeť z eko kůže pro rodiče.

Harvey 2 má nosnost 20 kg. Má nově také skvělou prodlouženou sluneční stříšku s kšiltem, který snadno schováte a s okénkem, kterým je možné dítko kontrolovat. Látky jsou voděodolné a pod konstrukcí je umístěn prostorný nákupní košík.

Sedadlo kočárku lze snadno otočit po směru i proti směru jízdy. Můžete si tedy vybrat, zda bude dítko komunikovat s maminkou, nebo sledovat cestu.

Obsah setu:
• Konstrukce Harvey 2 All Terrain
• Sportovní sedačka
• Korba v barvě včetně matrace
• Pláštěnka na korbu

 

 

Parametry

Rozměry rozloženého kočárku: 59 x 98 x 113 cm
Rozměry kočárku ve složeném tvaru: 59 x 90 x 40 cm
Nosnost kočárku: 20 kg (v mono verzi), 2 x 15 kg (v tandemu)
Hmotnost: 10,8 kg
Rozměry korbičky: 73 x 32 cm

 

 

Video

 

 

Související zboží