(+420) 603 505 721

Kvítková 3687, Zlín

0

 

Zopa Prodyšná podložka do autosedačky Breeze sk.0+

Maory Grey

 

Novinka

Parametry zboží:

Varianta:

Maory Grey

Výrobce:

Zopa

Web výrobce:

https://zopadesign.com/

Dostupnost:

Ihned k odběru

Počet:

Cena:

490 Kč

 

 

Varianty výrobku

 

 

Zopa Prodyšná podložka do autosedačky Breeze sk.0+

Cestování v horkých, letních dnech je pro děti náročné. Dokáže jim ho zpříjemnit podložka do autosedačky Zopa Breeze, která díky unikátní technologii Zopa Air Flow zabraňuje přehřívání a nadměrnému pocení nejmenších cestovatelů. Podložka se dokáže přizpůsobit velikosti dítěte i danému modelu autosedačky. Její tvar zaručuje správné a tím pádem i bezpečné vedení bezpečnostních pásů. Je vyrobena z jemného materiálu, který nedráždí pokožku miminek.

Vlastnosti
• Vložka určená speciálně do tzv. vajíček
• Speciálně tvarovaná hlavová část, je schopná přizpůsobit se všem tvarům hlavových opěrek v autosedačkách různých značek
• Technologie „ZOPA AIR FLOW“ předchází nadměrnému pocení a přehřívání
• Tvar podložky zaručuje správné a tím pádem i bezpečné vedení bezpečnostních pásů
• Lze prát (ruční praní)

Vytvořeno ve spolupráci s rodiči

Podložky Zopa BREEZE byly vytvořeny na základě požadavků zákazníků. Ti chtěli, aby letní vložka byla nejen prodyšná, ale aby se dokázala přizpůsobit dané autosedačce a neomezovala používání žádného z bezpečnostních prvků.
Proto nevznikla jedna univerzální podložka, ale tři odlišné varianty. Každá se dokáže perfektně přizpůsobit kategorii autosedaček, pro kterou je určená. Díky tomu mají rodiče jistotu, že podložka nezabrání správnému vedení pásů.
Prodyšnost zajišťuje unikátní technologie Zopa Air Flow, látka s 3D hexagon strukturou dovolující proudění vzduchu skrz vložku, mezi autosedačkou a dítětem.