(+420) 603 505 721

Kvítková 3687, Zlín

0

 

Cybex Juno2-Fix 2017

Blue Moon

 

Sleva
Kamenná prodejna
Doprava
zdarma

Parametry zboží:

Varianta:

Blue Moon

Výrobce:

Cybex

Web výrobce:

http://cybex-online.com

Dostupnost:

Ihned k odběru

Počet:

Běžná cena:

3 990 Kč vč. DPH

Cena:

3 499 Kč

 

 

Cybex Juno2-Fix 2017

JUNO 2-FIX - vítěz evropského testu dětských autosedaček 11/2013

Mezinárodní týmy expertů z firmy CYBEX hledaly způsob, jak dosáhnout lepší bezpečnosti dětí ve skupině 1 v pozici po směru jízdy. Výsledkem je autosedačka Juno 2-fix.

• Nastavitelný bezpečnostní pult (patentováno).
• Optimalizovaná lineární ochrana při bočním nárazu (L.S.P. Systém Plus).
• ISOFIX Connect pro více bezpečí a stability.

Autosedačka ze skupiny 1 je VÍTĚZEM TESTU 11/2013 organizace Stiftung Warentest. Největší evropský automobilový klub ADAC ocenil autosedačku nejvyšším hodnocením "very good" ve všech kategoriích: mimo jiné také díky nastavitelnému bezpečnostnímu pultu (patentováno), optimalizované lineární ochraně při bočním nárazu a velmi dobré obsluze a ergonomii. Připojení ISOFIX ještě vylepšuje stabilitu a bezpečnost autosedačky.

NASTAVITELNÝ BEZPEČNOSTNÍ PULT
• Nastavitelný bezpečnostní pult snižuje riziko vážných zranění krku bez omezení dítěte (patentováno).
Síla čelního nárazu je přenášena přes bezpečnostní pult a absorbována pomocí jeho náraz pohlcujících materiálů. Tento systém se podobá nafouknutému airbagu a v případě nehody napomáhá výrazně redukovat sílu nárazu.
Bezpečnostní pás vozidla neublíží dítěti, zatímco jeho citlivá hlava, krk, ramena a vnitřní orgány jsou chráněny. Nově navržený nastavitelný bezpečnostní pult (patentováno) lze přizpůsobit pro co největší pohodlí dítěte. Pult navíc poskytuje více svobody pohybu pro horní část těla a ve srovnání s běžným 5-bodovým systémem pásů poskytuje maximum bezpečí, především v případě čelního nárazu.

L.S.P. SYSTEM PLUS
• Optimalizovaná ochrana při bočním nárazu (L.S.P. System Plus) absorbuje energii nárazu ve velmi brzké fázi.
Skrze využití ochranných bočních, ramenních a hlavových protektorů je síla bočního nárazu absorbována lineární sérií reakcí. Ve stejný okamžik je ve velmi brzké fázi absorbována kinetická energie těla, způsobená nárazem a hlava je aktivně veden do bezpečné pozice.

ISOFIX CONNECT
• ISOFIX Connect System nabízí vylepšenou bezpečnost, stabilitu a snadnou instalaci. Konektory na autosedačce se jednoduše nacvaknou na záchytné ISOFIX body ve vozidle. Nelze použít bez systému uchycení Isofix.

Funkce:
• 8-poziční výškově nastavitelná opěrka hlavy
• Systém cirkulace vzduchu
• Nízká hmotnost

 

 

Parametry

Váha: 6,7 kg
Rozměry: 40 x 55 x 61-66 cm
ECE R44/04
Látkové potahy lze prát v pračce při 30°C.