(+420) 603 505 721

Kvítková 3687, Zlín

0

 

Muuvo Quick 3-Korba standart 2022

Steel Grey

 

Doprava
zdarma

Parametry zboží:

Varianta:

Steel Grey

Výrobce:

Muuvo

Dostupnost:

do 3 dnů

Počet:

Cena:

4 600 Kč

 

 

Varianty výrobku

 

 

Muuvo Quick 3-Korba standart 2022

HLUBOKÁ KLASICKÁ KORBIČKA.

Tato hluboká korbička má možnost nasazení na vyvyšovací adaptéry. Má kvalitní odvětrávání. Boudičku s “kšiltem” proti slunci lze nastavit do několika poloh. Vrchní kryt na kvalitní zipy. Rozměr korbičky 86×46 cm.

Celý komplet zahrnuje:
• korbičku
• moskytiéru
• zvyšovací adaptéry

Muuvo Quick 3.0 je již znám mnoha rodičům – popularitu si získal mimo jiné díky své vysoké funkčnosti a možnosti skládání a kombinování. Quick 3.0 je kočárek určený hlavně pro jízdu ve městě, ale komfortně zvládne i výlet mimo město v méně náročném terénu. Muuvo je značka, která vynakládá veškeré úsilí, aby zajistila, že rodiče ocení každý okamžik se svým dítětem. K dispozici je kompletní sada příslušenství, což je další výhoda kočárku.
Kočárek Muuvo Quick 3.0 se liší od svého předchůdce koly, která jsou nyní větší, a tlumením nárazů. Tento rozdíl měl obrovský dopad na kvalitu jízdy, která se výrazně změnila v plus. Rodič si navíc může vybrat korbičku v klasické/lze použít vyvyšovací adaptéry/ nebo velikosti XL /nelze použít vyvyšovací adaptéry/, což dítěti poskytne ještě větší pohodlí a prostor.

V ceně:
• korbička
• moskytiéra
• zvyšovací adaptéry/u klasické korbičky/

Vlastnosti:

Prostorná korbička
Je vybavena měkkou matrací a poskytuje ideální podmínky pro spánek. Díky čtyřem nenápadným nohám lze korbičku použít jako postýlku během víkendových výletů.

Rozkládací stříška s UV filtrem
Impregnované materiály rozkládacího krytu Muuvo Quick 3.0 představují solidní úroveň ochrany před škodlivým UV zářením. Spodní část stříšky je navíc vybavena otevíracím oknem se vzdušnou síťovinou, která v horkých dnech zajišťuje další větrání vnitřního prostoru.

Ventilační systém
Dvě větrací okna jsou vlastnost, která rozhodně odlišuje korbičku Quick 3.0 od konkurence. Odepnutí dvou paralelních stran zajistí příjemný pocit chladu.

 

 

Parametry

Hmotnost hluboké korbičky: 4,5 kg
Rozměry korbičky: 86 x 46 cm

 

 

Nákupní sety

Počet:

 

Cena:

15 300 Kč

 

 

Související zboží