(+420) 603 505 721

Kvítková 3687, Zlín

0

 

Muuvo Quick SE 2-sada 2v1 2023

Chromium Black

 

Doprava
zdarma

Parametry zboží:

Varianta:

Chromium Black

Výrobce:

Muuvo

Dostupnost:

1-2 týdny

Počet:

Cena:

18 400 Kč

 

 

Varianty výrobku

 

 

Muuvo Quick SE 2-sada 2v1 2023

UUVO QUICK SE 2 – MULTIFUNKČNÍ DĚTSKÝ KOČÁREK S VELKÝMI KOLY, SADA 2v1

Objevte znovu kočárek, který už znáte – Muuvo Quick SE 2 je moderní verze kočárku oblíbené polské značky. Quick SE 2 byl obohacen o ještě praktičtější řešení, díky kterým o hlavu překonává svou předchozí verzi. Změny se dotkly nejen korbičky kočárku, ale také sedačky kočárku a tašky pro maminku nebo tatínka.

U hluboké verze Quick SE 2 je možné gondolu namontovat ve dvou výškových úrovních díky zvětšujícím se adaptérům a do střechy přístřešku je zabudována moskytiéra .
Sedačka kočárku nyní poskytuje zcela novou úroveň pohodlí – díky výškovému nastavení zádové opěrky se přizpůsobí výšce dítěte, perforace zádové opěrky zajišťuje ještě lepší proudění vzduchu a magnetická přezka sedačky usnadňuje upevnění dítě v kočárku.
Rodičovská taška, která se připevňuje ke kočárku, má nové popruhy se systémem nastavení tak, aby vám perfektně seděla.

Set s kočárkem obsahuje sluneční clonu , která se bude hodit v létě.
Muuvo Quick SE 2 je kočárek, který má vše, co může rodič potřebovat při dlouhých a vyčerpávajících procházkách. Pohodlí, styl, snadné použití, moderní funkce a zároveň malé rozměry přizpůsobené městským ulicím jsou charakteristickými znaky tohoto kočárku.

V ceně setu:
• Korbička
• Sportovní část
• Konstrukce
• Moskytiéra
• Pláštěnka
• Taška
• Nánožník
• Adaptéry na korbičku

Vlastnosti:

Změny v korbičce
Muuvo Quick SE 2 má korbičku, která prošla velkou proměnou u. Pomocí zvětšovacích adaptérů jej můžeme nastavit výše nebo níže na rámu v závislosti na výšce rodiče. Díky tomu máme přímý přístup k miminku a snáze s ním navážeme bližší kontakt. Ve stříšce budky je zabudovaná moskytiéra , díky které při procházkách s miminkem v divočejších oblastech máme 100% jistotu, že nezůstalo doma. Sada obsahuje sluneční clonu – záchrana ve slunečných dnech.

Prvotřídní matrace
Matrace je hlavní částí korbičky – právě on je zodpovědný za to, že při každé procházce miminko cestuje se správným držením těla, což zajišťuje zcela rovná poloha vleže . Matrace je potažena exkluzivní látkou , jejíž výplet je přítomen po celém vnitřku korbičky. To dává pocit soudržnosti a dítě cestuje v čistém, útulném a bezpečném hnízdě.

Plná ventilace
Korbička má moderní dvojitý ventilační systém . Panoramatické větrání v korbě kočárku Muuvo Quick SE 2 poskytuje optimální úroveň tepelného komfortu a navíc dává miminku nový pohled na svět – panorama v korbě zvětšuje zorné pole batolete, což mu umožňuje obdivovat nové pohledy .
Korbička je uzpůsobena pro procházky za každého počasí . V zimě postačí zakrýt větrací okénka, nasadit kryt na vršek korbičky a snížit její budku. Dítě tak bude v pořádku i přes nízkou teplotu venku.

Nastavitelná rukojeť
Nastavitelná rukojeť v rámu kočárku je inteligentní funkce, která umožňuje rodiči přizpůsobit kočárek svým predispozicím. Muuvo Quick SE 2 je kočárek bez omezení, pro každou rodinu. Podívejte se na rukojeť samotného kočárku – s tak pečlivou povrchovou úpravou nabývá prémiové třídy.

Sportovní sedačka na mnoho let
Ve sportovní verzi vydrží kočárek Muuvo Quick SE 2 dlouhá léta. Jeho maximální nosnost je 22 kg , což dokazuje, že je přizpůsoben současným standardům, a inovativní funkce nastavení výšky zádové opěrky je skutečným důkazem toho, že kočárek roste s dítětem.

Magnetická přezka na popruhy
Bezpečnostní pásy jsou prvním krokem k bezpečné cestě, proto je důležité, aby byl jejich upevňovací systém jednoduchý a spolehlivý. Magnetická přezka poskytuje pohodlí při upnutí dítěte do kočárku, což je super pohodlné pro rodiče a bezpečné pro samotného cestujícího, zvláště když se chce pokusit připoutat.

Perforovaný sedák
Perforace zádové opěrky v sedáku Muuvo Quick SE 2 umožňuje průchod vzduchu kočárkem a umožňuje tak pokožce dítěte dobře dýchat. Měkce polstrované, odvětrávané sedadlo je pohodlné na cestování po mnoho let.

Rozšířená stříška s oknem
Velká bouda kočárku umožňuje rodiči provoz v širokém rozsahu, díky čemuž dobře ochrání dítě před sluncem bez ohledu na jeho polohu v danou denní dobu. Stříška s filtrem UPF50+ je navíc voděodolná , díky čemuž vám letní mrholení nezkazí procházku, ale odliší ji od ostatních. Budka má okénko pro větrání a pozorování dítěte .

Ploché polohovatelné sedadlo
Poloha vleže v sedačce je důležitá ze dvou důvodů – tím prvním je, že děti při procházce často usnou a s rozloženou opěrkou zad a zvednutou opěrkou nohou mohou spát, jak dlouho chtějí.
Druhým důvodem je, že rovná poloha zádové opěrky umožňuje přepravovat v kočárku děti, pro které už korbička není bezpečná, protože se v ní zvedají.

Přední a zadní sedadlo
Dvě možnosti nastavení sedadla, přední nebo zadní k rodiči , vám umožní přizpůsobit kočárek potřebám vaší rodiny. Montáž sedačky je rychlá a snadná, funguje na principu klik systému.

Velká univerzální kola
Muuvo Quick SE 2 je kočárek, který vám umožní spontánně se rozhodnout, kam půjdete na procházku, s vědomím, že tento multifunkční kočárek si poradí s každým terénem – typicky městským a lesním. Výjimečně velká zadní kola a torzní přední kola jsou perfektní kombinací, díky které bude kočárek fungovat ve městě i mimo něj. Kola jsou amortizována a není třeba je pumpovat .

Kabelka se zapíná dvěma způsoby
Elegantní rodičovská taška v Muuvo Quick SE 2 je vybavena dvěma sadami popruhů , které umožňují montáž různými způsoby. Jedna sada má systém nastavení výšky .

 

 

Parametry

Váha podvozku: 10kg

 

 

Nákupní sety

Počet:

 

Cena:

18 900 Kč

 

 

Související zboží