(+420) 603 505 721

Kvítková 3687, Zlín

0

 

ABC Design Mallow 2 Fix 2024

Sage

 

Novinka
Doprava
zdarma

Parametry zboží:

Varianta:

Sage

Výrobce:

ABC Design

Web výrobce:

https://www.abc-design.de/cz/

Dostupnost:

do 3 dnů

Počet:

Cena:

3 390 Kč

 

 

Varianty výrobku

 

 

ABC Design Mallow 2 Fix 2024

Mallow 2 Fix i-Size
Vysoce kvalitní univerzální a polohovatelná autosedačka s dlouhou životností pro děti od cca 3 let do 12 let (100 - 150 cm). Ideální do aut s, i bez systému Isofix. Měkce polstrovanou autosedačku snadno připevníte 3bodovým bezpečnostním pásem vašeho auta. Dodatečný systém Isofix poskytuje ještě větší bezpečnost a stabilitu.
Autosedačka roste společně s vaším dítětem. Opěrku hlavy lze nastavit do 12 různých pozic podle výšky vašeho dítěte. Inteligentní systém vedení pásu zabraňuje sklouznutí a zkroucení bezpečnostního pásu a udržuje jej ve správné poloze pro zajištění optimální bezpečnosti.

Standard i-Size poskytuje maximální bezpečnost. V případě čelního nebo bočního nárazu se dětská sedačka rozloží a tím minimalizuje vzniklé síly. To poskytuje ještě větší ochranu hlavy, krku, horní části těla a pánve vašeho dítěte.
Dětskou sedačku můžete do auta připevnit dvěma způsoby: pomocí 3bodového pásového systému vašeho vozu, nebo také pomocí systému Isofix. Konektorový systém má různé možnosti nastavení a dokonale se tak přizpůsobí délce autosedačky. Praktické barevné indikátory vám vždy ukážou, zda je sedačka připevněna správně.

 

 

Parametry

• rozměry (D x Š x V): 44 x 46 x 59 cm
• hmotnost: 5,2 kg