(+420) 603 505 721

Kvítková 3687, Zlín

0

 

Adamex Paolo Star 2021

STAR-7

 

Doprava
zdarma

Parametry zboží:

Varianta:

STAR-7

Výrobce:

Adamex

Web výrobce:

http://www.adamex.pl/

Dostupnost:

4-6 týdnů

Počet:

Cena:

18 600 Kč

 

 

Varianty výrobku

 

 

Adamex Paolo Star 2021

Paolo Star je nový typ dětského kočárku od společnosti ADAMEX. Model se vyznačuje praktickými inovativními prvky a funkcemi, které se snoubí s nádherným designem. Jedinečný3D design má hluboká korbička. Kvalitní a elegantní podvozek. Spolehlivé odpružení a tlumení nárazů. Bezúdržbová kola. Nastavitelné madlo. Velkorysý úložný prostor. Elegantní taška na kojenecké potřeby s plnou výbavou. Praktický do města i do terénu.

Paolo je v mnoha ohledech nový dětský kočárek, s kvalitními a praktickými multifunkčními prvky od společnosti ADAMEX. Model zaujme krásným 3D designem na hluboké korbičce. Jednoduše pomocí rozepnutím zipu řešené větrání v zadní části hluboké korbičky i v boudičce. Tu můžete snadno polohovat do různých potřebných pozic. Ložná plocha pod kokosovou matrací je polohovatelná. Kryt-nánožník hluboké korbičky se dá plně odepnout dvojcestným kvalitním zipem. Kryt-nánožník u boudičky lze zvednout do dvou poloh, má průhledné okénko, aby byla možná kontrola miminka.
Sportovní sedačka je snadno polohovatelná do úplného lehu nebo několika poloh až do sedu. Opěrka nohou se dá nastavit do tří poloh. Odklopné madlo a středový pás, který se zapíná přes madlo, účinně zabezpečí dítě. Pětibodové pásy jsou samozřejmostí, stejně jako i měkké polstrování pro pohodlí dítěte. Boudička má odvětrávání a pomocí zipu se dá zvětšit a sklopit až k madlu a zastínit plně prostor v sedačce. Nánožník se upíná pomocí druků a magnetů. Část u boudičky lze plně zvednout pro zastínění a ochraně před větrem.
Moderní hliníkový rám Paola je i díky kvalitním bezúdržbovým kolečkům snadno ovladatelný. Rukojeť má kloubové nastavení do čtyř poloh. Skvělé odpružení u všech koleček, přední pružení se dá zaaretovat. Aretovat lze i otáčení zadních koleček a usnadnit tak jízdu v jakémkoli i náročnějším terénu. Jednoduchý systém skládání, malé rozměry po složení. Spolehlivá brzda. Prostorný na zip uzavíratelný košík a držák na láhev jsou praktické při každodenním používání.
Paolo je vybaven kvalitní taškou s popruhem přes rameno, ve které najdeme: UNI pláštěnku, moskytiéru na hlubokou korbičku-přizipuje se k boudičce, moskytiéru na sportovní sedačku, rukavice+fleecové návleky na rukojeť a přebalovací podložku. Pomocí adaptérů lze na podvozek použít i plně vybavenou autosedačku.

Vlastnosti:
• kola jsou bezúdržbová
• jednoduchý způsob nasazení kol, lehký hliníkový podvozek, kloubová polohovatelná rukojeť
• pětibodové bezpečnostní pásy sportovní sedačky,
• matrace s kokosovou vložkou, potah lze samostatně prát, polohování pevné části hluboké korbičky pod matrací
• odnímatelné madlo a středový popruh u sportovní sedačky
• větrání v boudičce hluboké korbičky i v boudičce sportovní sedačky
• nastavitelná opěrka nohou a opěradla
• taška na kojenecké potřeby
• nánožník-kryt hluboké korbičky a nánožník sportovní sedačky
• UNI pláštěnka a 2x moskytiéra
• rukavice
• držák na láhev
• přebalovací podložka

Veškeré materiály, se kterými je dítě v kočárku v kontaktu jsou ekologické a mají atesty na materiály, které jsou vhodné pro děti.

 

 

Parametry

Rozměry korbičky:78x20x35cm
Rozměry při rozložení: 106x122x58,5cm
Rozměry při složení: 71x40x58,5cm

 

 

Související zboží