(+420) 603 505 721

Kvítková 3687, Zlín

0

 

Zopa Plyšový Usínáček Mýval

Raccoon

 

Novinka

Parametry zboží:

Varianta:

Raccoon

Výrobce:

Zopa

Web výrobce:

https://zopadesign.com/

Dostupnost:

do 3 dnů

Počet:

Cena:

590 Kč

 

 

Zopa Plyšový Usínáček Mýval

Nerozlučný kamarád pro sladké usínání vašeho děťátka Pro děti od narození.

Usínáček je nejlepší mazlík do každé dětské postýlky, který dětem hravě pomáhá s dodržováním pravidelného spánkového režimu.
Toto hebké plyšové zvířátko ve tvaru medvídka mývala je svými rozměry (30 × 18 cm) ideální hračkou pro uchopení drobnými dětskými prstíky. Příjemný materiál, z něhož je usínáček vyroben, přímo vybízí k doteku a pomazlení, a kromě toho vydává uklidňující melodie. Navíc, plyšáček slouží i jako lampička, která u dětí odbourá strach ze tmy. Její světýlko se nezahřívá a vaší ratolesti neublíží. To vše u děťátka navodí pocit bezpečí a příjemné usínání, i když mu nejste zrovna na blízku. U děťátka se tak hravě vybudují pravidelné spánkové návyky.
Přehrávač a baterie jsou v medvídkovi uzavřeny zipem v poloze na zádech. Když mu stisknete bříško, aktivujete v něm skryté tlačítko. Mýval bude 10 minut svítit a hrát 8 dětských ukolébavek. Poté se automaticky vypne. Děti si tohoto roztomilého usínáčka mnohdy oblíbí tak, že jim je neustále nablízku jako ten nejvěrnější kamarád, proto se rychleji zklidní a snadněji usnou – ať jste doma či na cestách.

 

 

Parametry

Materiál:
Heboučký, zdravotně nezávadný plyš:
Rozměry (d × š)
30 × 18 cm