(+420) 603 505 721

Kvítková 3687, Zlín

0

 

Zopa Scale i-Size

Grey

 

Novinka
Doprava
zdarma

Parametry zboží:

Varianta:

Grey

Výrobce:

Zopa

Web výrobce:

https://zopadesign.com/

Dostupnost:

Do týdne

Počet:

Cena:

3 490 Kč

 

 

Varianty výrobku

 

 

Zopa Scale i-Size

Moderní, pohodlná a velmi bezpečná autosedačka pro děti od 3,5–12 let (100–150 cm).  

Atraktivní autosedačka, která nikdy nezklame.
Krásná, pohodlná, a hlavně nadmíru bezpečná – taková je autosedačka Scale určená pro věko-vou skupinu 2/3. Tedy děti přibližně od 3,5 roku do 12 let (100 cm až 150 cm).
Jak je v dnešní době standardem, Scale je vybavena přídavnou boční ochranou SIP, která v případě bočního nárazu dítě bezpečně zajistí. Přičemž svou funkci zde plní i pevné, speciálně tvarované bočni-ce, které kompletně zabezpečí tělo dítěte v celém rozsahu použití.

 Je celkem běžné, že u některých sedaček této kategorie se při nastavování výšky hlavové opěr-ky zvedá zároveň i bočnice. Čímž se příliš odkrývá tělo dítěte a jeho zranitelná břišní partie. U autosedačky Scale je však díky pevné bočnici tato oblast dobře chráněna. Předchází se tak možným zraněním měkkých tkání a orgánů břicha při potenciálním bočním nárazu.
Kvůli maximální ochraně při bočním nárazu pak slouží i pohodlná hlavová opěrka, která na rozdíl od jiných není tvořena křehkým polystyrenem (EPS), ale velmi kvalitním expandova-ným polypropylenem (EPP) a paměťovou pěnou. Můžete si tak být jisti, že pro bezpečí svého dítěte na cestách jste udělali maximum. Autosedačka Scale byla důkladně prozkoušena v holandských testovacích laboratořích, kde prošla velmi náročným testováním a přísnými dy-namickými zkouškami (simulace bočního i čelního nárazu) a obstála na výbornou.

V případě instalace autosedačky do vozu se používá Isofix nebo pouze bezpečnostní pás auta. Abyste svému dítku dopřáli komfortní posezení, kromě příjemného polstrování a zajištění hlavičky hlavovou opěrkou je Scale vybavena i nastavením sklonu sedadla. Odpočinek a spánek zvláště při dlouhých cestách tak bude pro dítě skutečně vydatný.

Vlastnosti:
•  Pro děti od 3,5–12 let (100–150 cm) 
•  Moderní design a pevné a odolné materiály
•  Přídavná boční ochrana SIP v případě bočního nárazu
•  Pevné bočnice chránící dítě v celém rozsahu
•  Hlavová opěrka s kvalitní EPP výplní a paměťovou pěnou pro maximální bezpečí
•  Poutání Isofixem
•  5 poloh nastavení sklonu
•  Splňuje ECE R 129 i-Size normu
•  Testováno v Holandsku

 

 

Parametry

Pro děti od 3,5–12 let (100–150 cm) 
Splňuje ECE R 129 i-Size normu