(+420) 603 505 721

Kvítková 3687, Zlín

0

 

X-Lander X-Cite 2v1 XL 2021

Azure Grey

 

Novinka
Doprava
zdarma

Parametry zboží:

Varianta:

Azure Grey

Výrobce:

X-Lander

Web výrobce:

http://www.x-lander.cz/

Dostupnost:

1-2 týdny

Počet:

Cena:

15 290 Kč

 

 

Varianty výrobku

 

 

X-Lander X-Cite 2v1 XL 2021

Kompletní kočárek s korbou je skvělým začátkem společného dobrodružství. Korba – na procházky od prvních dní a sportovní sedačka, když bude Vaše dítě již samostatně sedět.

Set obsahuje:
•sedačka (od 6 měsíců)
• nánožník
• moskytiéra do sportovního kočárku
• korba X-Pram Light (0-6 měsíců)
• taška X-Bag
• termoska na lahev
• odepínací pouzdro
• cestovní přebalovací podložka
• pláštěnka X-Cover
• držák na kelímek X-Mug

X-Cite je neobyčejně lehký a malý model městského kočárku se sportovní sedačkou. Opěradlo, sedačka a opěrka nohou v něm tvoří celek a chrání tak Vaše dítě.
Výjimečnost tohoto kočárku spočívá v tom, že má speciální vložku, která zmenšuje jeho hloubku. Díky tomu je kočárek uzpůsoben k přepravě dítěte již od narození.
Proto jsme vytvořili X-Cite. Chtěli jsme, aby již od prvních chvil, které trávíte společně, bylo příležitostí ke společným procházkám co nejvíce. Bez nutnosti pořizování hluboké korby. Bez starostí s přenášením kočárku, který se skládá jedním pohybem společně se sedačkou instalovanou na rámu.

Vlastnosti kočárku X-CITE
Prostorná boudička:

Úplné zakrytí Vašeho dítěte
Prostorná boudička s přídavným panelem a stříškou umožňuje úplnou ochranu těla dítěte před větrem, deštěm nebo spalujícím sluncem. I když se dítě rozhodne za jízdy usnout a sklopíte sedačku do ležící polohy, boudička ji téměř úplně zakryje.

Nastavitelný koš na nákup:

Zvětšuje se podle našich potřeb
Je to otevřený koš s možností zvětšení, díky tomu v něm lze přepravovat věci dítěte i Vaše. Těch prvních, jak víme, bývá obvykle hodně. Díky nastavení a absenci víka jich s sebou můžete vzít ještě víc.

LED diody:

Větší viditelnost, zvýšená bezpečnost
Jako jedni z prvních na trhu jsme přidali další diody do opěrky nohou. Zajišťují malému pasažérovi maximální bezpečnost. Díky jejich pulzujícímu světlu je kočárek vidět z mnohem větší vzdálenosti než tradiční odrazky. Je to mimořádně důležité během večerních procházek, když jedete s dítětem po krajnici nebo špatně osvětlenou cestou. Snadno se udržují, stačí tři baterie R44. Zvyšují viditelnost kočárku až o 50 m.

Otočná sedačka:

Zajištění očního kontaktu dítěte s rodičem
Otočný sportovní kočárek je nejen praktickým řešením, ale především poskytuje Vašemu dítěti potřebnou blízkost. Kdykoli jej můžete otočit a zajistit tak dítěti nezbytný kontakt. Zejména u dětí, které jsou neklidné při přechodu do sportovního kočárku. Děti se často cítí nejisté, když nemají rodiče v dohledu. Proto je tak důležité otočení sedačky také během procházky, když jdete proti slunci nebo pokud chcete mít snadný přístup k dítěti, když od nás něco potřebuje.

Sportovní sedačka:
Tři polohy zádové opěrky

Ventilační panel:

Ochrona a komfort pro dítě
Uzamykatelný ventilační panel umožňuje regulovat proudění vzduchu v kočárku v závislosti na venkovní teplotě a počasí. Nezbytné zejména v horkých dnech a na silném slunci. Chrání batole a zvyšuje jeho pohodlí při procházkách. Funguje také dobře jako okénko, když je dítě přepravováno ve směru jízdy.

Snadné a rychlé skládání:

Složení kočárku bez použití síly
Intuitivní systém skládání rámu jej blokuje také proti náhodnému rozložení. Po jeho sepnutí jej můžete táhnout jako kufr na kolečkách, bez nutnosti zvedání a zbytečného zatěžování páteře. Nejdůležitější je, že se kočárek plynule skládá společně se sedačkou.

Teleskopická rukojeť z ekokůže:

Pohodlné udržení čistoty
Nastavitelná rukojeť kočárku je nezbytná, aby bylo možné jej pohodlně ovládat nezávisle na situaci. Rukojeť lze uzpůsobit postavě a výšce jedním pohybem ruky – stisknutím tlačítka. Vyrobili jsme ji z ekokůže, aby nejen zajistila příjemný a pevný úchop, ale především aby se snadno udržovala v čistotě a dlouho vydržela.

UV50 látka:

UV50 látka
Při navrhování kočárků je základním požadavkem nejvyšší péče o bezpečnost a zdraví dětí. Všechny textilie v kočárku mají nejvyšší ochranu proti slunečnímu záření UV50. Díky této ochraně se škodlivé silné záření nedostane dovnitř gondoly nebo do chráněné části sedadla. Zatahovací boudička UV50 téměř kompletně zastíní dítě sedící v kočárku a tím pečuje o jeho zdraví a chrání ho před škodlivými vnějšími faktory.

Pětibodové bezpečnostní pásy:

Uzpůsobené velikosti dítěte pro jeho vysokou bezpečnost
Je to systém zapínání pásů vyvedených z pěti míst. Díky tomuto zapínání není možné, aby se z něj dítě mohlo samo vyvléct nebo vypadnout. Plně tedy garantují stabilitu a bezpečnost také při různé rychlosti jízdy na různém terénu. Pásy lze sedačkou protáhnout ve třech místech, podle výšky dítěte. Mají polstrování chránící tělo před otlaky, což dítěti poskytuje kromě bezpečnosti také velké pohodlí.

V X-Cite jsme značně vylepšili tlumení předních koleček. Zavedené technologické řešení ovlivnilo plynulost a snadnost prohýbání přední kol. Nové, měkké tlumení je citelné při nátlaku shora. Díky tomu kočárek překonává překážky plynule i s malým zatížením. Kočárek X-Cite si díky zavedeným změnám lehce poradí s nerovným chodníkem nebo dírou v povrchu, byť je navržen jako městský model. Nové řešení neovlivňuje hmotnost tohoto lehkého kočárku. Zavedené řešení zlepšuje komfort jízdy kočárku a bude ve velké míře absorbovat nerovnosti povrchu. Nové tlumení, to je technologický krok, díky kterému X-Cite splňuje veškerá očekávání rodičů. Netýká se kolekce 2019.

Je sportovní sedačka zdravá pro dítě?

Kočárek se sportovní sedačkou je jedním ze stále populárnějších řešení u vycházkových kočárků. Často rodiče zvažují, jestli se dítě cítí pohodlně a zda to má dobrý vliv na tvarování jeho postavy a vývoj.
Vynasnažíme se tyto pochybnosti rozptýlit:
Sportovní sedačka, tzv. „kolébka“, není nic jiného než sedačka, která má v pevném úhlu spojené sedadlo s opěradlem. Náklon sedačky do polohy vleže probíhá současným položením opěradla i sedadla. Nezávisle na kolébce se nastavuje opěrka nohou, kterou lze uzpůsobit poloze dítěte.
Při používání kočárku X-Cite s kolébkovou sedačkou není nutné kupovat korbu! Existuje šikovné řešení, kterým je X-Rest. Díky této redukční vložce do kočárku lze dosáhnout plochého povrchu jako v korbě. Boudička sportovního kočárku – zejména v letním období – zcela chrání dítě před větrem nebo sluncem. Pokud dítě začíná již samostatně sedět, je nutné vložku vyjmout. Na rám X-Cite lze samozřejmě použít obě korby a mnoho autosedaček dostupných na trhu.
Rodiče často přemýšlejí, jestli se dítěti v kočárku s kolébkovou sedačkou spí pohodlně v poloze na zádech. A my odpovídáme. Spánek na zádech je jedinou možnou polohou při spánku dítěte na procházce. Dítě, které je připnuto pásy, právě v této poloze usíná. Nezávisle na tom, zda má kočárek kolébkovou nebo jinou sportovní sedačku.
Seznamte se s názorem fyzioterapeuta dr n. med. Stanisław Faliszewski
„Vycházkový kočárek se sportovní sedačkou zajišťuje optimální komfort rozložení tělesné hmotnosti, díky tomu umožňuje správné tvarování zakřivení páteře a má pozitivní vliv na kyčelní klouby. V případě dětí, u kterých je pravidelně pozorováno zvýšené extenzí napětí v dolních končetinách, má navíc nastavení ohnuté polohy pozitivní vliv na jeho snížení, jinak řečeno, je to poloha eliminující nadbytek napětí. Je třeba také podotknout, že fyziologickou polohou při spánku dítěte je poloha na zádech. V prvních šesti měsících není s ohledem na kyčelní klouby spánek na boku doporučován.“

 

 

Parametry

Hmotnost:
Se sportovní sedačkou: 10,8kg, samostatný podvozek: 6,7kg
Rozměry při složení: 78-88cm-86cm
Vanička: 80x31x20cm

 

 

Související zboží