(+420) 603 505 721

Kvítková 3687, Zlín

0

 

X-Lander X-Pulse 2v1 XL 2021

Petrol Blue

 

Novinka
Doprava
zdarma

Parametry zboží:

Varianta:

Petrol Blue

Výrobce:

X-Lander

Web výrobce:

http://www.x-lander.cz/

Dostupnost:

1-2 týdny

Počet:

Cena:

15 290 Kč

 

 

Varianty výrobku

 

 

X-Lander X-Pulse 2v1 XL 2021

Kompletní kočárek s korbou je skvělým začátkem společného dobrodružství. Korba – na procházky od prvních dní a sportovní sedačka, když bude Vaše dítě již samostatně sedět.

Set 2v1 XL obsahuje:

• sportovní sedačka (od 6 měsíců)
• nánožník
• moskytiéra do sportovního kočárku
• korba X-Pram Light (0-6 měsíců)
• taška X-Bag
• termoska na lahev
• odepínací pouzdro
• cestovní přebalovací podložka
• pláštěnka X-Cover
• držák na kelímek X-Mug

Menší bratr modelu X-Move. Snoubí v sobě malé rozměry a nejpraktičtější řešení. Vznikl především pro to, aby zajistil lepší pohodlí Vašemu dítěti. Velmi velká boudička na sportovní kočárek tohoto druhu a nafukovací kolečka – to jsou jen některé z mnoha prvků, které chrání dítě během jízdy po městě. Nová verze 2021 má větší a vyšší boudičku. Díky boudičce zvýšené o 7 cm má i vysoké, starší dítě dostatek místa nad hlavou.
X-Pulse není jen další nabídkou obyčejného městského vycházkového kočárku. Nafukovací zadní desetipalcová kolečka umožňují pohodlné přemisťování po schodech nebo obrubnících a během spánku chrání dítě před otřesy.
Ke klidnému dětskému spánku přispívá také rozkládací sedačka s nastavitelnou opěrkou nohou. Po jejím rozložení vzniká dodatečný prostor pro pohodlnou polohu těla.

Komfort a bezpečnost dítěte jsou pro nás stejně důležité, jako pro Vás. Proto jsme do kočárku namontovali atypickou – z hlediska jeho rozměrů – boudičku, která v případě hluku nebo špatného počasí zakryje celé dítě.
Je to outdoorový kočárek, dokonale uzpůsobený městskému životnímu rytmu. Ale především je to kočárek přizpůsobený rytmu dne a potřebám Vašeho dítěte.

Nová, vyšší boudička – v kolekci 2021 – je ještě větší a lépe tak chrání Vaše dítě. Díky této změně bude mít i vysoké dítě dostatek místa nad hlavou. Nemusíte se obávat, že Vaše dítě z kočárku brzy vyroste. Takto vylepšený kočárek Vám s jistotou vydrží do konce kočárkového období, bez nutnosti přesedání do jiného typu kočárku.

Vlastnosti kočárku X-PULSE:

Velká boudička:

Jednoduše se obsluhuje a garantuje úplnou ochranu dítěte
Je to absolutní must have sportovního kočárku. Účinná ochrana Vašeho dítěte proti větru, dešti nebo slunci. Nastavitelná podle potřeby, lze ji zvětšit rychlým rozepnutím zipu. Po rozložení zcela zakrývá tělo dítěte a uzpůsobuje se jeho poloze. Osvědčuje se tedy také v době, kdy Vaše dítko spí, přičemž mu poskytuje soukromí pro klidný spánek. Nová, vyšší boudička – v kolekci 2021 – je ještě větší a lépe tak chrání Vaše dítě. Díky této změně bude mít i vysoké dítě dostatek místa nad hlavou. Nemusíte se obávat, že Vaše dítě z kočárku brzy vyroste. Takto vylepšený kočárek Vám s jistotou vydrží do konce kočárkového období, bez nutnosti přesedání do jiného typu kočárku.

Rozkládací sportovní kočárek:

Ideálně uzpůsobený poloze Vašeho dítěte.

Plynulá a tichá regulace, díky které můžete zastavit opěradlo v jakékoli výšce a uzpůsobit jej poloze dítěte. Neobyčejně praktická funkce, zejména v případě, že se dítě potřebuje během procházky prospat. Sportovní kočárek lze nastavit do čtyř poloh, v tom do polohy maximálně vleže, aby si dítě mohlo pohodlně lehnout.

Nastavitelný nákupní koš:

Objemný a snadno dostupný koš.

Prostorný nákupní koš s možností nastavení objemu a snadným přístupem. Bez ohledu na to, zda používáte sportovní sedačku nebo hlubokou korbu, vejdou se do něj všechny věci, které potřebujete pro dítě během procházky po městě, nebo každodenní nákupy.

Teleskopická rukojeť:

Komfortní ovládání kočárku.

Nastavitelná rukojeť kočárku je nezbytná, aby bylo možné jej pohodlně ovládat. Lze ji uzpůsobit postavě a výšce jedním pohybem ruky – stisknutím tlačítka.

Nafukovací zadní kolečka:

Kočárek plynule překonávající nerovnosti.

Díky nim je jízda i po tom nejnáročnějším povrchu s tímto kočárkem skutečně lehká a bezpečná. Vibrace a otřesy nejsou přenášeny na dítě. Tlumí nerovnosti terénu a plynule je překonávají. Ideální na výlety po městském terénu, skvěle se osvědčují na nerovných chodnících. Podmínkou je optimální tlak v kolečkách.

LED diody v opěrce nohou:

Bezpečnost na špatně osvětlených cestách.

Jako jedni z prvních na trhu jsme přidali další diody do opěrky nohou. Zajišťují malému pasažérovi maximální bezpečnost. Díky jejich pulzujícímu světlu je kočárek vidět z mnohem větší vzdálenosti než tradiční odrazky. Je to mimořádně důležité během večerních procházek, když jedete s dítětem po krajnici nebo špatně osvětlenou cestou. Snadno se udržují, stačí tři baterie R44.

Pětibodové bezpečnostní pásy:

Uzpůsobené velikosti dítěte pro jeho vysokou bezpečnost.
Je to systém zapínání pásů vyvedených z pěti míst. Díky tomuto zapínání není možné, aby se z něj dítě mohlo samo vyvléct nebo vypadnout. Plně tedy garantují stabilitu a bezpečnost. Pásy lze sedačkou protáhnout ve dvou místech, podle výšky dítěte. Mají polstrování chránící tělo před otlaky, což dítěti poskytuje kromě bezpečnosti také velké pohodlí.

Tlumení všech koleček:

Jistota komfortu pro dítě i při jízdě po náročném terénu.

Vzhledem k tomu, že v kočárku jsou odpružena všechna kola, přední i zadní náprava kočárku vyrovnává nerovnosti povrchu. To znamená, že se vibrace nepřenesou na vaše dítě, což promění Vaši procházku v bezpečnou a klidnou jízdu.

Hliníkový rám:

Spolehlivost a lehkost konstrukce.

Hliník je vysoce kvalitní surovinou. Účinně zpevňuje konstrukci našich kočárků. Díky němu je náš lehký sportovní kočárek odolný i lehký, a proto je možné jej snadno nosit po schodech, nebo naložit do kufru auta.

Moskytiéra v opěrce nohou:

Příruční ochrana na každé procházce.

Zabudovali jsme moskytiéru do opěrky nohou, díky tomu ji lze rychle připnout na kočárek během procházky po parku nebo v lese. Všude tam, kde je Vaše dítě vystaveno kousnutí od hmyzu. Moskytiéra je ideálně uzpůsobena rámu kočárku a zakrývá každou štěrbinu. Zajišťuje dítěti bezpečí, zejména během spánku na čerstvém vzduchu, a posiluje také jeho psychickou pohodu. Síť vytváří něco jako pohodlný stan, ve kterém se dítě cítí bezpečně.

Zpevněné švy:

Odolnost, kvalita a dobrý styl.

Dvojitě zpevněné švy v sedačce garantují nejen její odolnost, ale zajišťují jí také vyšší kvalitu, při udržení estetického vzhledu. Zpevnění sedačky vyplývá ze skutečnosti, že je – podobně jako opěrka nohou – extrémně namáhána. Avšak pro Vaše dítě je to zejména posílení komfortu jízdy v kočárku.

UV50 látka:

UV50 látka
Při navrhování kočárků je základním požadavkem nejvyšší péče o bezpečnost a zdraví dětí. Všechny textilie v kočárku mají nejvyšší ochranu proti slunečnímu záření UV50. Díky této ochraně se škodlivé silné záření nedostane dovnitř gondoly nebo do chráněné části sedadla. Zatahovací boudička UV50 téměř kompletně zastíní dítě sedící v kočárku a tím pečuje o jeho zdraví a chrání ho před škodlivými vnějšími faktory.

Nový, lepší X-Pulse
Byli provedeny značné změny v tlumení předních koleček – zvětšil se rozsah prohnutí. To přineslo efekt ještě měkčího zavěšení. Měkké tlumení je citelné při nátlaku shora, nikoli jako doposud, pouze při úderu o překážku. Kočárek X-Pulse má nyní spolehlivé tlumení na všech 4 kolech. Dodatečnou výhodou jsou nafukovací zadní kola, která nivelují nerovnosti během jízdy. Díky tomu se vibrace vznikající během jízdy nepřenášejí na dítě, ale jsou absorbovány zavěšením kočárku. Nová verze kočárku 2021 má lepší a vyšší boudičku. Nové rozměry boudičky značně zvětšily prostor uvnitř kočárku. Nyní má i vysoké nebo starší dítě dostatek místa nad hlavou. Díky tomuto řešení se kočárek osvědčí od narození až do konce kočárkového období, bez nutnosti kupování většího sportovního kočárku.
Je to model dětského kočárku pro děti od narození (ve spojení s korbou X-Pram nebo Pram Light) až do konce kočárkového dobrodružství (sportovní sedačka od ca 6 měsíců do ca 3 let – 15 kg). Má možnost montáže autosedačky skupiny 0.
Osvědčí se jak ve městě, tak v parku nebo na štěrkové cestě.
Má tlumení předních kol, které niveluje nerovnosti povrchu a působí proti otřesům při příjezdu k překážce před kočárkem, jako např. obrubník. Zadní část kočárku má také tlumič a nafukovací kola. Všechny tyto praktické doplňky se osvědčí nejen na nerovných chodnících, ale také na příměstských cestách.

Kočárek X-Pulse váží pouhých 12 kg. Skládá se společně se sedačkou do malého balíčku, který se vejde téměř do každého kufru. Díky přezce na rámu se během přenášení nebo vytahování z kufru auta nerozkládá.
X-Pulse má na rozdíl od modelu X-Cite sportovní sedačku s opěradlem nastavitelným nezávisle na nastavení sedadla nebo opěrky nohou. Díky tomu lze vytvořit plochý prostor pro spící dítě. Jeho velká, rozkládací boudička umožňuje i v té nejvíce rozložené poloze téměř úplné zakrytí dítěte. Ventilační panel zajišťuje cirkulaci vzduchu uvnitř.

X-Pulse má v opěrce nohou LED panel – stejně jako všechny kočárky X-lander. Toto inovativní řešení několikanásobně zvětšuje viditelnost kočárku po soumraku. Zejména v podzimním a zimním období, když se stmívá již kolem 16 hodiny.
Nákupní koš je pokaždé důležitý, nezávisle na druhu procházky. V X-Pulse je opravdu objemný a navíc jej lze zvětšit. Díky rozložení do něj lze umístit věci na piknik, nebo velký nákup po cestě domů.
Velmi často rodiče váhají mezi nafukovacími velkými koly, která mají vliv na hmotnost kočárku, ale zajišťují měkké tlumení, nebo lehčím městským modelem, který lze složit několika pohyby společně se sportovní sedačkou. Takovým zlatým středem se zdá být právě X-Pulse.

 

 

Parametry

Váha podvozku: 8,3kg
Váha podvozku+ sportovní sedačky: 12,1kg

Rozměry při složení: 70 x 41 x 55cm
Rozměry při rozložení: 92 x 107 x 55cm

 

 

Související zboží