(+420) 603 505 721

Kvítková 3687, Zlín

0

 

X-Lander X-Run 2v1 XL 2021

Azure Grey

 

Novinka
Doprava
zdarma

Parametry zboží:

Varianta:

Azure Grey

Výrobce:

X-Lander

Web výrobce:

http://www.x-lander.cz/

Dostupnost:

1-2 týdny

Počet:

Cena:

15 290 Kč

 

 

Varianty výrobku

 

 

X-Lander X-Run 2v1 XL 2021

Kompletní kočárek s korbou je skvělým začátkem společného dobrodružství. Korba – na procházky od prvních dní a sportovní sedačka, když bude Vaše dítě již samostatně sedět.

Set 2v1 XL obsahuje:

• sportovní sedačka (od 6 měsíců)
• nánožník
• moskytiéra do sportovního kočárku
• korba X-Pram Light (0-6 měsíců)
• taška X-Bag
• termoska na lahev
• odepínací pouzdro
• cestovní přebalovací podložka
• pláštěnka X-Cover
• držák na kelímek X-Mug

Běžecký kočárek, který zajišťuje maximální bezpečnost Vašeho dítěte během aktivní procházky. Tento kočárek má nakloněná kolečka, která garantují lepší stabilitu při řízení. Ochranný pás na ruce, zvonek a ruční brzda – díky tomuto vybavení lze kontrolovat jeho řízení nezávisle na rychlosti a terénu. Menší nebo větší kopeček k překonání s naším běžeckým kočárkem? Jízda po nich bude pro dítě neobyčejně klidnou a komfortní procházkou.
Kočárek X-Run je certifikován a testován v souladu s nejnáročnějšími normami, které musejí splňovat kočárky pro běhání. Je vytvořen s myšlenkou na bezpečnost Vašeho dítěte během aktivních procházek.
Kočárek pro běhání má kolečka nakloněná vůči ose, tím je posílena neobyčejně stabilní konstrukce X-Run. Tato kolečka usnadňují ovládání kočárku na nerovném povrchu.
Žádná energická jízda neohrozí pohodlí a ochranu dítěte. Sedačka je zavěšena na lankách, tím jsou minimalizovány vibrace a je znemožněn jejich přenos do kočárku. Díky tomu se kočárek pro běhání osvědčí i na nerovných, štěrkových cestách.

Vlastnosti kočárku X-RUN:

Zvonek na rukojeti:

Nezbytný pro bezpečnost dítěte během tréninku.
Zvonek namontovaný na rukojeť kočárku zvyšuje bezpečnost Vašeho dítěte. Zejména při běhu nebo tréninku na frekventovaných stezkách.

Pětibodové bezpečnostní pásy:

Uzpůsobené velikosti dítěte pro jeho vysokou bezpečnost.
Je to systém zapínání pásů vyvedených z pěti míst. Díky tomuto zapínání není možné, aby se z něj dítě mohlo samo vyvléct nebo vypadnout. Plně tedy garantují stabilitu a bezpečnost také při různé rychlosti jízdy na různém terénu. Pásy lze sedačkou protáhnout ve třech místech, podle výšky dítěte. Mají polstrování chránící tělo před otlaky, což dítěti poskytuje kromě bezpečnosti také velké pohodlí.

Systém Quick Release:

Ergonomické sundávání koleček.

Je to výjimečně praktický patent na stahování koleček. Víme, jak cenná dokáže být každá sekunda, když u sebe máte během tréninku malé dítě. Proto stačí jeden pohyb ruky, páčka upevnění kolečka se uvolní a umožní jeho rychlé sejmutí. Díky tomu se značně zmenší objem rámu, což přispívá k jeho snadné přepravě. Zadní kolečka se také sundávají snadno.

Rozkládací boudička:

Jednoduše se obsluhuje a garantuje úplnou ochranu dítěte.
Je to absolutní must have sportovního kočárku. Účinná ochrana Vašeho dítěte proti větru, dešti nebo slunci. Nastavitelná podle potřeby, lze ji zvětšit rychlým rozepnutím zipu. Po rozložení zcela zakrývá tělo dítěte a uzpůsobuje se jeho poloze. Osvědčuje se tedy také v době, kdy Vaše dítko spí, přičemž mu poskytuje soukromí pro klidný spánek.

Ruční brzda:

Záruka bezpečnosti dítěte během aktivního tréninku rodičů.
Ruční brzda je nezbytným prvkem pro rodiče, kteří aktivně tráví čas se svými dětmi. Jak pro lidi, kteří milují kolečkové brusle, tak pro ty, kteří milují běh. Během tréninku vám umožní s jistotou řídit rychlost jízdy, a to i ve svažitém terénu. Což znamená, že máte také kontrolu nad bezpečností svého dítěte. Brzda na rukojeti je vyžadována pro získání homologace pro běžecké kočárky.

Ventilační panel:

Vzdušná sedačka s dobrou cirkulací vzduchu uvnitř kočárku.
Velmi rychle odpínatelný panel na zip odkrývá velkou část boudičky, zhotovenou ze síťky, která umožňuje přívod vzduchu do kočárku. Díky tomuto řešení je pro Vaše dítě cestování i během letních a slunných dní velmi komfortní. Panel lze částečně odsunout pomocí zipu. Takto odepnutý slouží jako okénko, aby mohl rodič pozorovat dítě sedící po směru jízdy.

Moskytiéra, koš na nákupy:

Garance komfortní procházky pro Vaše dítě.
Dalo by se říct, že pro aktivní rodiče to jsou dva nejpraktičtější prvky kočárku. Moskytiéra chrání Vaše dítě během tréninku nebo běhu mimo město nebo na lesní stezce. Díky ní může dítě bezpečně běžet s Vámi, a když má tu potřebu, může si i zdřímnout. V X-Run není koš na nákupy jen objemný, ale má vpředu také dodatečný zip, aby bylo možné do něj věci snadno uložit a následně vybalit.

Zavěšená sedačka:

Lehká, ale dobře tlumící otřesy.
Tento typ sedačky je zavěšen na speciálních pásech. Díky tomu Váš malý pasažér nepocítí žádné nerovnosti. Pásy tlumí otřesy a znemožňují jejich přenos na dítě, ale jemně jej houpají. Sedačku lze složit společně s kočárkem, bez nutnosti demontáže. Samotná sedačka je poměrně malá, lehká a nemá vliv na hmotnost celku. V závislosti na potřebách dítěte lze opěradlo sedačky libovolně polohovat a zajistit tak dítěti nezbytné pohodlí.

Zpevněné švy:

Odolnost, kvalita a dobrý styl.
Dvojitě zpevněné švy v sedačce garantují nejen její odolnost, ale zajišťují jí také vyšší kvalitu, při udržení estetického vzhledu. Zpevnění sedačky vyplývá ze skutečnosti, že je – podobně jako opěrka nohou – extrémně namáhána. Avšak pro Vaše dítě to znamená zejména posílení komfortu jízdy v kočárku.

UV50 látka:

UV50 látka
Při navrhování kočárků je základním požadavkem nejvyšší péče o bezpečnost a zdraví dětí. Všechny textilie v kočárku mají nejvyšší ochranu proti slunečnímu záření UV50. Díky této ochraně se škodlivé silné záření nedostane dovnitř gondoly nebo do chráněné části sedadla. Zatahovací boudička UV50 téměř kompletně zastíní dítě sedící v kočárku a tím pečuje o jeho zdraví a chrání ho před škodlivými vnějšími faktory.

X-Run splňuje speciální normu „Norma jogger EK2/AK2.3 14-02:2014“, která garantuje technologická řešení, díky kterým bude každý trénink bezpečný pro dítě i rodiče.
Certifikovaný běžecký kočárek, který splňuje požadavky normy EK2/AK2.3 14-02:2014, se vyznačuje nakloněnými zadními koly, která zajišťují stabilní řízení kočárku. Najetí na nerovnost při vysoké rychlosti nezpůsobí naklonění kočárku s dítětem uvnitř. Přední znehybněné kolo se při najetí na písek nebo díru nekontrolovaně neotáčí. Díky ochraně se svévolně neodepne, ale lze jej snadno demontovat pomocí ergonomické páčky.
Klíčová během tréninku je plynulá jízda kočárku. Zajišťují ji velká nafukovací kola. Ale nejen ta! Vliv na snadnou jízdu mají vysoce kvalitní ložiska, to ona odpovídají za snadné otáčení kol na osách. Pohodlí dítěte garantuje prostorná sedačka, která je zavěšena jako houpačka. To znamená, že je stabilně zavěšena na konstrukci rámu pomocí pásů, proto pohyb sedačky souzní s pohybem kočárku a nepřenáší vibrace z povrchu.
U běžeckého kočárku je samozřejmě nezbytný zvonek a ruční brzda. Zejména při jízdě na kolečkových bruslích je možné kočárek zastavit na velmi krátkém úseku. Je to klíčové pro bezpečnost při vysoké rychlosti, nebo při jízdě z kopce. Běžecký kočárek musí mít lanko, kterým je spojen s osobou, která jej řídí. Tento požadavek normy má garantovat, že v případě změny tempa při běhu nebo nekontrolovaného puštění rukojeti kočárek s dítětem neodjede sám.
Může být běžecký kočárek zároveň kočárkem multifunkčním? Samozřejmě, že může! Na rám kočárku X-Run připnete korbu X-Pram a autosedačku. Tréninky s dítětem v kočárku doporučujeme od 6. měsíců života dítěte, ale X-Run se skvěle osvědčí i jako kočárek pro každodenní použití. Kočárek se snadno skládá, jedním pohybem lze sundat kola. Navíc je velmi lehký, i přes velká nafukovací kola váží pouze 11,5 kg. Při každodenním použití se jistě osvědčí také velký nákupní koš. Usnadněním je dodatečný uzávěr, díky němu se lze k obsahu koše dostat ze všech stran. Ďábel tkví v detailu! Nenahraditelnou součástí je moskytiéra namontovaná v opěrce nohou sedačky. Osvědčí se na procházce, ale praktická je také během tréninků v parku nebo mimo město.
Bezpečnost a kvalitu kočárku garantuje shoda s normou EN 1888:2012. Norma běžeckého kočárku EK2/AK2.3 14-02:2012.

 

 

Související zboží