(+420) 603 505 721

Kvítková 3687, Zlín

0

 

X-Lander X-Move 3v1 X-Car 2022

Petrol Blue

 

Sleva
Doprava
zdarma

Parametry zboží:

Varianta:

Petrol Blue

Výrobce:

X-Lander

Web výrobce:

http://www.x-lander.cz/

Dostupnost:

1-2 týdny

Počet:

Běžná cena:

23 490 Kč vč. DPH

Cena:

19 800 Kč

 

 

Varianty výrobku

 

 

X-Lander X-Move 3v1 X-Car 2022

Kompletní kočárek s korbou je skvělým začátkem společného dobrodružství. Korba – na procházky od prvních dní a sportovní sedačka, když bude Vaše dítě již samostatně sedět.

Set 3v1 Car obsahuje:
• sportovní sedačka (od 6 měsíců)
• nánožník
• moskytiéra do sportovního kočárku
• korba X-Pram Light (0-6 měsíců)
• (u barvy Daylight Beige a Morning Grey korba X-Pram (0-6 měsíců))
• autosedačka X-Car
• taška X-Bag
• termoska na lahev
• odepínací pouzdro
• cestovní přebalovací podložka
• nezbytné adaptéry na korbu/autosedačku

Move je SUV mezi kočárky, garantuje dítěti komfort a bezpečnost během procházek v obtížném terénu. Pásy uzpůsobené jeho výšce a nafukovací kolečka zajišťují dítěti výjimečné pohodlí a ochranu jak ve městě, tak na parkových cestách.
X-Move je varianta sportovního kočárku s většími rozměry a ještě většími možnostmi.

Víme, jak důležité jsou pro Vás a Vaše dítě společné vycházky. Proto jsme navrhli kočárek takovým způsobem, aby překvapoval svou funkčností a přizpůsobením dané situaci.
Díky systému quick release lze kolečka sundat jedním stisknutím tlačítka, rám se skládá jedním pohybem ruky. A najednou z okázalého kočárku získáte praktický model, který se snadno přenáší a lze jej snadno naložit i do menšího zavazadlového prostoru ve vozidle. Je to zásluhou lehké konstrukce, vyrobené z vysoce kvalitního hliníku.

Vlastnosti kočárku X-MOVE:

Nafukovací kolečka:

Kočárek plynule překonávající terénní nerovnosti

Díky nim je jízda s X-Move i po tom nejnáročnějším povrchu skutečně lehká a bezpečná. Vibrace a otřesy nejsou přenášeny na dítě. Nafukovací kolečka tlumí nerovnosti terénu a plynule je překonávají. Ideální pro výlety na terény mimo město, skvěle se osvědčují na nerovných chodnících. Pod podmínkou, že je v kolečkách optimální tlak.

Otočný sportovní kočárek:

Zajištění očního kontaktu dítěte s rodičem.
Oboustranný kočárek není jen praktickým řešením, ale především zajistí blízkost, kterou vaše batole potřebuje. Můžete jej kdykoli otočit a dát tak svému dítěti potřebný kontakt. Zejména pro batolata, která po usazení v kočárku pociťují úzkost. Když rodiče nevidí, cítí se nejistě. Sedadlo lze také otočit během procházky, když jdete proti slunci nebo když chcete mít snadný přístup k dítěti, když od Vás něco potřebuje.
LED diody v opěrce nohou:

Větší viditelnost, zvýšená bezpečnost.

Jako jedni z prvních na trhu jsme přidali další diody do opěrky nohou. Zajišťují malému pasažérovi maximální bezpečnost. Díky jejich pulzujícímu světlu je kočárek vidět z mnohem větší vzdálenosti než tradiční odrazky. Je to mimořádně důležité během večerních procházek, když jedete s dítětem po krajnici nebo špatně osvětlenou cestou. Snadno se udržují, stačí tři baterie R44.

Rozkládací boudička:

Jednoduše se nastavuje a garantuje úplnou ochranu dítěte.

Je to absolutní must have sportovního kočárku. Účinná ochrana Vašeho dítěte proti větru, dešti nebo slunci. Nastavitelná podle potřeby, lze ji zvětšit rychlým rozepnutím zipu. Po rozložení zcela zakrývá dítě a uzpůsobuje se jeho potřebám. Osvědčuje se tedy také v době, kdy Vaše dítko spí, přičemž mu poskytuje soukromí pro klidný spánek.

Nastavitelný nákupní koš:

Objemný a snadno dostupný koš.

Při každé procházce nebo cestě s dítětem je třeba vzít s sebou mnoho nezbytných věcí. Často k tomu přibydou ještě každodenní nákupy. Proto se koš přizpůsobuje obsahu, je možné jej kdykoli zvětšit a vejde se do něj velmi mnoho. I dlouhé předměty.

Moskytiéra v opěrce nohou:

Garance komfortní procházky pro dítě.

Zabudovali jsme moskytiéru do opěrky nohou, díky tomu ji lze rychle připnout na kočárek během procházky po parku nebo v lese. Všude tam, kde je Vaše dítě vystaveno kousnutí od hmyzu. Moskytiéra je ideálně uzpůsobena rámu kočárku a zakrývá každou štěrbinu. Zajišťuje dítěti bezpečí zejména během spánku na čerstvém vzduchu. Síť vytváří něco jako pohodlný stan, ve kterém se dítě cítí bezpečně. Je navržena tak, aby i přes dokonalou těsnost zajišťovala neustálou cirkulaci vzduchu.

Pětibodové bezpečnostní pásy:

Uzpůsobené velikosti dítěte pro jeho vysokou bezpečnost.

Je to systém zapínání pásů vyvedených z pěti míst. Díky tomuto zapínání není možné, aby se z něj dítě mohlo samo vyvléct nebo vypadnout. Plně tedy garantují stabilitu a bezpečnost. Pásy lze sedačkou protáhnout ve dvou místech, podle výšky dítěte. Mají polstrování chránící tělo před otlaky, což dítěti poskytuje kromě bezpečnosti také velké pohodlí.

Měkké tlumiče:

Měkké zavěšení podporuje nafukovací kola X-Move, v důsledku je tak Vaše dítě ještě lépe chráněno před otřesy. Jeho funkce spočívá v tom, že na nerovném povrchu nebo vysokých obrubnících se kočárek pokaždé prohne. Vibrace jsou během jízdy přenášeny na kola, nikoli na sedačku malého pasažéra, který nic nepociťuje. Měkké tlumiče se osvědčují také na nerovnostech během jízdy se starším dítětem.
Hliníkový rám:

Dlouhá životnost a lehkost dětského kočárku
Hliník je vysoce kvalitní surovinou. Účinně zpevňuje konstrukci našich kočárků. Díky tomu je neobyčejné odolná a lehká, a proto je možné ji snadno nosit po schodech, nebo naložit do kufru auta. S tím souvisí i to, že se celek velmi snadno a jednoduše přenáší.

Teleskopická rukojeť z ekokůže:

Pohodlné udržení čistoty.

Nastavitelná rukojeť kočárku je nezbytná, aby bylo možné jej pohodlně ovládat. Lze ji uzpůsobit postavě a výšce jedním pohybem ruky – stisknutím tlačítka. Rukojeť jsme vyrobili z ekokůže, aby nejen zajistila příjemný a pevný úchop, ale především aby se snadno udržovala v čistotě a dlouho vydržela.

Snadné skládání rámu:

Ergonomie bez použití síly.

I přesto, že X-Move je velký kočárek, skládá se lehce. Každý prvek se připojuje a odpojuje jedním stisknutím tlačítka. Navrhli jsme je tak, aby bylo možné to provádět bez použití síly a samočinně. Podobně kolečka, která lze sundat pomocí jednoho tlačítka. Jedno zatáhnutí rukou také postačí k rozložení rámu kočárku.

UV50 látka:

UV50 látka.

Při navrhování kočárků je základním požadavkem nejvyšší péče o bezpečnost a zdraví dětí. Všechny textilie v kočárku mají nejvyšší ochranu proti slunečnímu záření UV50. Díky této ochraně se škodlivé silné záření nedostane dovnitř gondoly nebo do chráněné části sedadla. Zatahovací boudička UV50 téměř kompletně zastíní dítě sedící v kočárku a tím pečuje o jeho zdraví a chrání ho před škodlivými vnějšími faktory.


Největší, s největší boudičkou, s největší sedačkou, s nejměkčím tlumením, s největším nákupním košem. Není pro něj problém žádná díra nebo nerovný chodník, protože má měkké tlumení a čtyři nafukovací kolečka. I přes své velké rozměry se rám skládá rychle a velmi plynule. Navíc lze jedním pohybem a bez značného úsilí sundat kolečka. Konstrukce obsahuje sponu, která předchází rozložení rámu během přenášení nebo vytahování z kufru auta.
X-Move překoná každý terén a každou nerovnost. Ověřený na každém povrchu, od písčitých pláží, až po horské terény. Vysoce kvalitní kolečka s ložisky zajišťují plynulý a lehký pohyb.
Jeho sportovní sedačku lze nastavit proti i po směru jízdy. Je to důležité pro děti, které jsou ještě velmi malé a přestaly již jezdit v korbě. U velmi malých dětí absence vizuálního kontaktu s rodičem znamená absenci rodiče. Otočená sedačka mu zajistí vizuální kontakt a pocit bezpečí.

Všechny prvky kočárku jsou vyrobeny ze surovin nejvyšší kvality. Díky tomu má X-Move pověst nezničitelného kočárku. Textilie UV 50 nepropouští sluneční záření, díky tomu může jeho velmi velká, rozkládací boudička téměř zcela ochránit dítě před prudkým sluncem. S péčí o zvýšení bezpečnosti společných procházek jsme modely kočárků X-lander vybavili LED panelem v opěrce nohou, který několikanásobně zvětšuje viditelnost kočárku po soumraku.
S X-Move jsou bez jakýchkoli adaptérů kompatibilní obě korby X-Pram a X-Pram Light. Každou z nich lze používat od narození do 6. měsíce (9 kg). Pokud je dítě větší a používáte již další model, kterým je sportovní sedačka, vícestupňově nastavitelná opěrka nohou a sklopné opěradlo změní kočárek v pohodlnou postýlku, pokud si i větší dítě potřebuje zdřímnout.

Pomocí adaptérů namontujete na rám kočárku většinu autosedaček dostupných na trhu. Pamatujte však, že není vhodné používat autosedačku místo korby během procházek. Při cestě v autosedačce dělejte časté přestávky a dítě z ní vytáhněte.
X-Move má velmi mnoho kompatibilních doplňků, jako batoh ke kočárku, tašku na rukojeť kočárku. Hitem jsou návleky na kola, abyste si během špatného počasí neznečistili kufr nebo mohli vjet kočárkem až domů bez čištění kol. Pláštěnka s ventilací a pohodlným, odpínacím vstupem, nebo držák na kelímek či lahev. Mezi jarní/podzimní doplňky patří fusaky, nebo teplé rukávníky na rukojeť kočárku.

 

 

Parametry

Váha podvozku: 9,9kg
Váha sportovního kočárku: 15,2kg
Rozměry při složení: 86 x 39 x 61cm
Rozměry při rozložení: 109 x 107 x 61cm

 

 

Video

 

 

Nákupní sety

Počet:

 

Cena:

20 490 Kč

 

 

Související zboží