(+420) 603 505 721

Kvítková 3687, Zlín

0

 

Britax/Römer Smile III-set Comfort Plus 2022

Frost Grey/Brown

 

Sleva
Doprava
zdarma

Parametry zboží:

Varianta:

Frost Grey/Brown

Výrobce:

Britax/Römer

Web výrobce:

http://www.britax-roemer.cz/

Dostupnost:

Skladem

Počet:

Běžná cena:

30 880 Kč vč. DPH

Cena:

26 500 Kč

 

 

Varianty výrobku

 

 

Britax/Römer Smile III-set Comfort Plus 2022

Pokud se rozhodnete pro sadu Comfort Plus, nebudete si už muset dělat starosti při cestování se svým dítětem – tento kompletní cestovní systém totiž obsahuje vše, co budete pro bezpečné a bezproblémové cesty potřebovat.

Zbrusu nový model BABY-SAFE 3 i-SIZE nabízí špičkovou ochranu při cestování autem. Kompatibilní modulární základna FLEX BASE iSENSE umožní vašemu dítěti optimální polohu vleže i v autech s různými sklony sedadel. V momentě, kdy bude vaše dítě připraveno na větší autosedačku, je možné základnu FLEX BASE iSENSE kombinovat s pokračující autosedačkou, modelem DUALFIX iSENSE.

Až vystoupíte z auta můžete navíc dětskou autosedačku jednoduše vyndat z auta a nasadit ji přímo na kočárek SMILE III* pomocí jednoduchého nacvaknutí. Při cestování veřejnou dopravou nebo pěšky si vaše dítě bude moci užívat pohodlí a komfortu rovné hluboké korbySMILE III.

SMILE III
Řešení SMILE III přináší vám i vašemu dítěti dokonalé cestovní pohodlí a bezpečnost. Můžete rychle předělat kočárek na sportovní kočárek, zatímco ultratenký rám poskytuje maximální manévrovatelnost ideální pro bydlení ve městě. Jeho vynikající odpružení a vzduchem naplněné pneumatiky zajišťují nejpohodlnější jízdu pro rodiče i děti.

Dětská autosedačka BABY-SAFE 3 i-SIZE
BABY-SAFE 3 i-SIZE lze používat od narození až do 15 měsíců a vždy poskytuje útulné pohodlí. Novorozenecká vložka zajišťuje ergonomickou bezpečnost pro novorozence, patentovaný integrovaný mechanismus umožňuje nejergonomičtější polohu podle výšky vašeho dítěte a opěrku hlavy lze nastavit tak, aby poskytovala více prostoru, když vaše dítě roste.

FLEX BASE iSENSE
Modulární základna je kompatibilní s BABY-SAFE iSENSE, novou BABY-SAFE 3 i-SIZE a DUALFIX iSENSE - a každá z nich může být nainstalována na základnu pouze s jediným kliknutím. Otočná funkce vám umožní otočit každou sedačku směrem ke dveřím automobilu, což vám umožní snadno posadit dítě do sedačky a připoutat ho.

 

 

Parametry

Technické vlastnosti:
Kočárek složený (včetně sedačky a kol) (V x Š x H)
90 x 40 x 57 cm
Podvozek složený (včetně kol) (V x Š x H)
84 x 27 x 57 cm
Výška rukojeti 80 – 113 cm
Délka opěradla 48 cm
Délka opěrky na nohy 23 cm
Sedací prostor (Š x H) 30 x 23 cm

 

 

Související zboží