(+420) 603 505 721

Kvítková 3687, Zlín

0

 

Hauck Pultík k plastové židličce Alpha +

Grey

 

Novinka

Parametry zboží:

Varianta:

Grey

Výrobce:

Hauck

Web výrobce:

http://www.hauck.de/cz

Dostupnost:

do 3 dnů

Počet:

Cena:

1 699 Kč

 

 

Hauck Pultík k plastové židličce Alpha +

Pultík na židličku Alpha+

• Pultík pro dětskou dřevěnou jídelní židli Alpha+
• Oblouk ke zmenšení sedátka s ochranou proti pádu
• Odnímatelný jídelní podnos
• Posuvný odnímatelní jídelní pultík s prohlubní na hrneček a vyvýšeným okrajem

Pultík k dřevěné jídelní židličce // Tento praktický jídelní pultík je kombinovatelný s dětskými jídelními židličkami Alpha+. Malý strávník si tak může vychutnat své svačinky u vlastního stolečku jako dospělák.
Bezpečné sezení // Základem pultíku Alpha+ je ochrana proti vypadnutí. Dítě tak bude u každého jídla sedět zcela bezpečně.
Rostoucí jídelní pultík // Tento jídelní pultík lze jednoduše přicvaknout na základnu židličky Alpha+. Posouvá se do 3 hloubkových úrovní a lze jej přizpůsobit velikosti dítěte. Díky vyvýšenému okraji a prohlubni na pohárek zůstane vše na svém místě. Pokud pultík není potřeba, jednoduše se odstraní.
Odnímatelný tác // Pokud při jídle něco upadne vedle, má pultík odnímatelnou horní část - tác, který se snadno odejme a vyčistí. Vaše dítě tak může svůj stoleček jednoduše používat dál.

Pultík Alpha+
S touto praktickou sadou jídelního pultíku můžete skvěle doplnit Vaši dětskou dřevěnou jídelní židličku Alpha+ a vykouzlit tak úsměv na tváři Vašeho maličkého, který díky tomu bude moci sedět spolu s rodiči u jednoho stolu.
V balení pultíku se nachází následující položky – zmenšovací nástavec na sedadlo, aby dítě nevyklouzlo / jídelní stolek, který lze nastavit úměrně výšce dítěte do 3 poloh a odnímatelný a lehce omyvatelný tác.
Na pultíku Alpha+ může Váš maličký nerušeně objevovat svět stolování, nehledě na to, zda se něco rozlije nebo upadne mimo talířek. Vyvýšený okraj a prohlubeň na hrneček zadrží nečistoty tak, aby hned vše neskončilo na podlaze. Tác i jídelní pultík je možné libovolně odejmout.

 

 

Související zboží