(+420) 603 505 721

Kvítková 3687, Zlín

0

 

Hauck Zrcátko do auto Watch Me 1-zadní

Black

 

Novinka

Parametry zboží:

Varianta:

Black

Výrobce:

Hauck

Web výrobce:

http://www.hauck.de/cz

Dostupnost:

do 3 dnů

Počet:

Cena:

499 Kč

 

 

Hauck Zrcátko do auto Watch Me 1-zadní

Watch Me 1

• Zrcátko na zadní sedačku
• Pro všechna vajíčka a autosedačky instalované v proti-směru jízdy vozidla
• Dostatečně velké zorné pole
• Snadná instalace a připevnění
Možnost připevnění na všechny opěrky hlavy

Pro autosedačky umístěné v proti-směru jízdy // Se zrcátkem Watch Me 1 budete mít vaše maličké v autosedačce (směřující proti-směru jízdy) vždy pod dohledem, aniž byste se museli otáčet. Zrcátko se připevňuje k opěrce hlavy na sedadlo vozidla a umístí se tak, aby rodičům stačil pohled do zpětného zrcátka.
Snadná instalace // Zrcátko lze bezpečně a pevně přichytit pomocí čtyř pásků na každou opěrku hlavy sedadla, a to jak v horizontální, tak ve vertikální poloze podle potřeby. Velké zorné pole vám vždy zajistí dostatek výhledu a kvalitní, nerozbitný materiál snižuje riziko poranění.

Watch Me 1
S tímto zrcátkem budete mít vaše dítě v autosedačce směřující proti směru jízdy nebo ve vajíčku, vždy na dohled. Zrcátko se umístí na opěrku hlavy sedadla automobilu. Nemusíte se tak při řízení vozidla pokaždé otáčet za dítětem, ale stačí jen pohled do zpětného zrcátka a rázem zjistíte, zda je vše v pořádku. Tímto způsobem zajistíte bezpečnost nejen dítěti, ale i celé posádce vozidla. Zrcátko lze bezpečně a pevně přichytit pomocí čtyř pásků na každou opěrku hlavy, a to jak v horizontálním, tak ve vertikálním směru podle potřeby. Velké zorné pole Vám vždy zajistí dostatek výhledu a kvalitní, materiál odolný proti zlomu snižuje riziko poranění.

 

 

Parametry

Rozměry po postavení / 3 x 19 x 21 cm