(+420) 603 505 721

Kvítková 3687, Zlín

0

 

Hauck Zrcátko do auto Watch Me 2-přední

Black

 

Novinka

Parametry zboží:

Varianta:

Black

Výrobce:

Hauck

Web výrobce:

http://www.hauck.de/cz

Dostupnost:

do 3 dnů

Počet:

Cena:

259 Kč

 

 

Hauck Zrcátko do auto Watch Me 2-přední

Watch Me 2

• Zrcátko na přední sklo vozidla
• Pro všechny dětské autosedačky instalované po směru jízdy
• Kvalitní materiály a zpracování
• Pevná přísavka

Bezpečné a jednoduché připevnění

Na dětské sedačky v pozici po směru jízdy vozidla // S tímto zrcátkem budete mít dítě umístěné v autosedačce po směru jízdy vždy na dohled, aniž byste se museli otáčet. Zrcátko Watch Me 2 se připevňuje na přední sklo vašeho automobilu.
Snadné připevnění // Watch Me 2 se připevňuje pomocí vysoce kvalitní přísavky s podílem kaučuku, která bezpečně a pevně přilne ke každé čisté skleněné ploše, která byla zbavená mastnoty. Pomocí integrovaného otočného kloubu můžete zrcátko namířit vždy přesně na vaše dítě.

Watch Me 2
S tímto zrcátkem na čelním skle vozidla budete mít dítě ve všech typech autosedaček umístěných po směru jízdy vždy na dohled. Nemusíte se tak při řízení vozidla pokaždé otáčet na dítě, abyste zkontrolovali, zda je v pořádku, ale postačí vám pouze pohled do Watch Me 2 zrcátka. Tímto způsobem zajistíte bezpečnost nejen dítěti, ale i celé posádce vozidla. Watch Me 2 se připevňuje pomocí vysoce kvalitní přísavky s podílem kaučuku, která bezpečně a pevně přilne na každé čisté skleněné ploše, která byla zbavená mastnoty. Pomocí integrovaného otočného kloubu můžete zrcátko vždy namířit přesně na vaše dítě. Zrcátko je vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu odolného proti zlomu.

 

 

Parametry

Rozměry po postavení / 8 x 13,5 x 6 cm