(+420) 603 505 721

Kvítková 3687, Zlín

0

 

EasyWalker Duo Plus + korbičky

Berry Red

 

Doprava
zdarma

Parametry zboží:

Varianta:

Berry Red

Výrobce:

EasyWalker

Web výrobce:

http://www.easywalker.nl/

Dostupnost:

do 3 dnů

Počet:

Cena:

28 370 Kč

 

 

EasyWalker Duo Plus + korbičky

EasyWalker Duo Plus -nová kolekce velmi oblíbeného kočárky pro dvojčata i sourozence.

Kočárek je posazen na velkých nafukovacích kolech uložených na ložiskách a předních plně otočných o 360°.
Díky tomu a díky velmi kvalitním ložiskám v kolech se s Duo Plus výborně a lehce jezdí. Konstrukce Duowalkeru je vyrobena technologií nového duralu, to jí zajišťuje velkou pevnost a přitom lehkost. Samostatná konstrukce váží na dvojčata naprosto nevídaných 12 kg. EasyWalker Duo Plus má maximální šířku pouhých 76 cm, projdete tedy standardními 80 cm širokými dveřmi a nikomu neodřete dveřní rám.
Naprostou samozřejmostí je velmi pohodlné ovládání nožní brzdy, výškové nastavení rukojeti a v nové kolekci zlepšený přístup k prostornému nákupnímu košíku.
Duo Plus je možné doplnit o výbornou tašku na rukojeť, která v sobě ukrývá 2 termoboxy na 2 lahvičky, přebalovací podložku, přihrádku na dokumenty. Dá se také pohodlně nosit na rameni.
Konstrukce kočárku umožňuje několikero způsobu využití:

1)Varianta od narození:
Od narození leží miminka ve dvou hlubokých korbičkách, které jsou nebývale prostorné a ve vnitřku velmi příjemné. V ceně korbičky je oboustranné matrace (letní, zimní - kožíšek), potah na peřinku a síťka proti hmyzu. Korbička se nechá perfektně přenášet za pevné, tvarové madlo. Na konstrukci kočárku se nyní nově upevňují automaticky, bez nutnosti se zhýbat. Pohodlně zatahnete za táhlo a korbičky se odjistí, případně zajistí.

2) Sportovní kočárek:
každé dítě má svoje polohování zad (3 polohy, až do lehu) a svoji stříšku. Tím je zaručeno max. pohodlí pro každé dítě zvlášť. Nově v kolekci 2009 je do každé stříšky integrována sluneční clona a sportovní lůžko je lépe vypolstrované. Sport. sedačka je široká 30 cm.

3) Posazení dvou autosedaček Maxi Cosi Cabrio, Cybex Aton nebo Besafe iZi Go.
Na tento kočárek jako na jediný této konstrukce na trhu ( sezení vedle sebe, velká nafukovací otočná kola, lůžkový) Tím se tento kočárek dostává na samý vrchol využitelnosti a pohodlí jak pro děti, tak pro rodiče. žádný jiný kočárek vám toto nenabídne.

V ceně setu je sportovní kočárek a 2x hluboká vanička.

 

 

Parametry

Váha podvozku: 12 kg
Váha sportovního kočárku: 17 kg
Velikost korbičky: 78cm X 30cm
Šířka kočárku: 76cm
Průměr koleček: 30cm
Složený kočárek s kolečky: 76cm X 90cm X 45cm
Složený kočárek bez koleček: 76cm X 75cm X 45cm

 

 

Video

 

 

Nákupní sety

Počet:

 

Cena:

29 169 Kč

 

 

Související zboží