(+420) 603 505 721

Kvítková 3687, Zlín

0

 

EasyWalker Duo Plus 2020 + korbičky

Silver

 

Doprava
zdarma

Parametry zboží:

Varianta:

Silver

Výrobce:

EasyWalker

Web výrobce:

http://www.easywalker.nl/

Dostupnost:

do 3 dnů

Počet:

Cena:

29 970 Kč

 

 

Varianty výrobku

 

 

EasyWalker Duo Plus 2020 + korbičky

EasyWalker Duo Plus -nová kolekce velmi oblíbeného kočárky pro dvojčata i sourozence. Kočárek je posazen na velkých nafukovacích kolech uložených na ložiskách a předních plně otočných o 360°.

Díky tomu a díky velmi kvalitním ložiskám v kolech se s Duo Plus výborně a lehce jezdí. Konstrukce Duo Plus je vyrobena technologií nového duralu, to jí zajišťuje velkou pevnost a přitom lehkost. Samostatná konstrukce váží na dvojčata naprosto nevídaných 12 kg.
EasyWalker Duo Plus má maximální šířku pouhých 76 cm, projdete tedy standardními 80 cm širokými dveřmi a nikomu neodřete dveřní rám. Naprostou samozřejmostí je velmi pohodlné ovládání nožní brzdy, výškové nastavení rukojeti a v nové kolekci zlepšený přístup k prostornému nákupnímu košíku.
Duo Plus je možné doplnit o výbornou tašku na rukojeť, která v sobě ukrývá 2 termoboxy na 2 lahvičky, přebalovací podložku, přihrádku na dokumenty. Dá se také pohodlně nosit na rameni.
Konstrukce kočárku umožňuje několikero způsobu využití:

1)Varianta od narození:
Od narození leží miminka ve dvou hlubokých korbičkách, které jsou nebývale prostorné a ve vnitřku velmi příjemné. V ceně korbičky je oboustranné matrace (letní, zimní - kožíšek), potah na peřinku a síťka proti hmyzu. Korbička se nechá perfektně přenášet za pevné, tvarové madlo. Na konstrukci kočárku se nyní nově upevňují automaticky, bez nutnosti se zhýbat. Pohodlně zatahnete za táhlo a korbičky se odjistí, případně zajistí.

2) Sportovní kočárek:
každé dítě má svoje polohování zad (3 polohy, až do lehu) a svoji stříšku. Tím je zaručeno max. pohodlí pro každé dítě zvlášť. Nově v kolekci 2009 je do každé stříšky integrována sluneční clona a sportovní lůžko je lépe vypolstrované. Sport. sedačka je široká 30 cm.

3) Posazení dvou autosedaček Maxi Cosi Cabrio, nebo CYBEX
Na tento kočárek jako na jediný této konstrukce na trhu ( sezení vedle sebe, velká nafukovací otočná kola, lůžkový) bude možno posadit dvě autosedačky Maxi cosi Cabrio. Tím se tento kočárek dostává na samý vrchol využitelnosti a pohodlí jak pro děti, tak pro rodiče. žádný jiný kočárek vám toto nenabídne.

Sada obsahuje: sportovní kočárek, 2x hlubokou vaničku včetně síťek.

 

 

Parametry

Váha podvozku: 12 kg
Váha sportovního kočárku: 17 kg
Velikost korbičky: 78cm X 30cm
Šířka kočárku: 76cm
Průměr koleček: 30cm
Složený kočárek s kolečky: 76cm X 90cm X 45cm
Složený kočárek bez koleček: 76cm X 75cm X 45cm

 

 

Video

 

 

 

 

Související zboží