(+420) 603 505 721

Kvítková 3687, Zlín

0

 

Emitex Nepadací Deka Fleece 100x70cm

Černá-Šedá

 

Parametry zboží:

Varianta:

Černá-Šedá

Výrobce:

Emitex

Web výrobce:

http://www.emitex.cz/

Dostupnost:

Skladem

Počet:

Cena:

499 Kč

 

 

Varianty výrobku

 

 

Emitex Nepadací Deka Fleece 100x70cm

Kvalitní dětská deka, jejíž hřejivost zajišťují dvě vrstvy kvalitního fleece s úpravou antipilling. Barevné kombinace dek vhodně doplňují zimní pytle COMBI. Deka je praktická pro využití v kočárku, v postýlce, v autosedačce, nebo jako pohotovostní přebalovací podložka. Praktické, originální prvky deky EMITEX.

Pokud už dítě sedí v kočárku nebo v autosedačce, často se vrtí a kope nožičkami. Proto deka sklouzává dolů a musí se stále upravovat. S dekou EMITEX tyto starosti odpadají. Naše deka je vybavena oděvními šňůrkami, pomocí kterých se deka přichytí v kterékoli části kočárku. Může se také zahnout pod nohy dítěte, a přichytit ke kočárku, čímž se vytvoří nánožník pro nohy dítěte, které tak budou lépe chráněny před chladem. Tímto se deka zkrátí podle potřeby a nebude se špinit od koleček kočárku.

Složení:100% polyester, atestovaný fleece s úpravou antipilling, materiál s optimální tepelnou regulací.

Praktické a jednoduché ošetřování. Může se prát na 30°C v automatické pračce, pracími prostředky šetrnými k barvám. Výhodou je že deka po vyprání rychle uschne a je ihned připravena k dalšímu použití.

 

 

Parametry

Rozměry: 100 x 70cm
100% polyester