(+420) 603 505 721

Kvítková 3687, Zlín

0

 

Britax/Römer Baby-Safe 3 + Flex Base 5Z 2023

Indigo Blue

 

Novinka
Doprava
zdarma

Parametry zboží:

Varianta:

Indigo Blue

Výrobce:

Britax/Römer

Web výrobce:

http://www.britax-roemer.cz/

Dostupnost:

do 3 dnů

Počet:

Cena:

12 490 Kč

 

 

Varianty výrobku

 

 

Britax/Römer Baby-Safe 3 + Flex Base 5Z 2023

Unikátní autosedačka se základnou pro vaše bezpečné a komfortní cestování. Pro děti od narození do 15 měsíců.

Baby Safe 3 i-Size
V autosedačce Baby-Safe 3 i-Size děťátku zajistíte nejen maximální bezpečí, ale i útulné a komfortní prostředí. Její patentovaný mechanismus umožňuje upravovat ergonomickou polohu podle výšky dítěte.
Výjimečná kombinace špičkových vlastností
Autosedačka Baby-Safe 3 i-Size splňuje bezpečnostní normu i-Size a můžete ji používat pro děti od narození do 15 měsíců. Systém iSense nabízí hned několik pokrokových vlastností. Jednou z nich je kompatibilita vajíčka s podvozky téměř všech dostupných kočárků. A dále je to otáčení o 180° v kombinaci s polohováním. Přičemž kombinace otáčení vajíčka a polohování je naprosto unikátní.

Vajíčko Baby-Safe 3 i-Size – útulný ostrůvek bezpečí pro vaše nejmenší
Autosedačku Baby-Safe 3 i-Size můžete používat pro děti od narození do 15 měsíců. V autě ji zajistíte buď bezpečnostními pásy vozidla nebo ideálně pomocí základny Flex base iSense (není součástí balení). Ta, díky povinnosti vozit děti do 15 měsíců v proti směru, obsahuje pojistku, která umožňuje vajíčko otáčet pouze o 180°, a to do nástupní polohy a zpět. Základna vám dále umožní snadné naklápění sedačky do 6 různých poloh, včetně polohy vleže. Zabráníte tím padání hlavičky dítěte při nevhodném sklonu sedáku u některých aut. Přičemž tato kombinace otáčení a polohování je u vajíčka naprosto unikátní.

Maminky na cestách často využívají auto v kombinaci s kočárkem. Proto je dobrá zpráva, že vajíčko Baby-Safe 3 i-Size se dá pomocí adaptérů nacvaknout na téměř všechny typy podvozků. Rodičům to umožní nebývalou svobodu ve výběru.
V autosedačce Baby-Safe 3 i-Size děťátku zajistíte nejen maximální bezpečí, ale i útulné a komfortní prostředí. Její patentovaný mechanismus umožňuje upravovat ergonomickou polohu podle výšky dítěte. Což podpoří jeho zdravý vývoj. S tím, jak dítě roste, prostor v sedačce mu zvětšujete i nastavením opěrky hlavy. A v neposlední řadě, k pohodlnému posezení přispěje také měkce polstrovaná novorozenecká vložka a prémiové potahy z měkčí tkaniny, než tomu bylo dřív.

Vlastnosti autosedačky
• Bezpečná autosedačka pro děti od 0–15 měsíců/80 cm
• 0-15 měsíců
• Splňuje i-Size normu
• Unikátní kombinace mnoha užitných parametrů
• Patentovaná ergonomická poloha vleže
• Kompatibilita se všemi kočárky s uchycením Maxi-Cosi
• Baby-safe 3 i-Size je schválena pro letecký provoz
• Potahy se dají snadno sundat a vyprat při 30 °C
• Vyrobeno v Německu

Flex Base 5Z
Komfort zajištěn

Báze FLEX BASE 5Z je vhodná pro autosedačky BABY-SAFE 5Z, BABY-SAFE 3 i-SIZE, DUALFIX 3 i-SZE. Bezpečně doprovází vaše dítě na cestách od narození až do 4 let. Sedačky lze z báze snadno vyjmout i nainstalovat jediným kliknutím. Snadno přístupné uvolňovací tlačítko vám umožní bez námahy zvednout přenosnou dětskou autosedačku na rukojeti. Nastavitelná odrazová lišta navíc poskytne další prostor pro nohy při orientaci proti směru jízdy.
Nastaveno na pohodlí

FLEX BASE 5Z můžete nastavit až do šesti různých poloh, aby vašemu dítěti poskytla nejlepší kombinaci bezpečnosti a pohodlí.
Otočná základna

Všechny kompatibilní autosedačky pro FLEX BASE 5Z lze otočit směrem k otevřeným dveřím auta, takže můžete dítě snadno posadit a připoutat.

• Jednoduché uložení a vytáhnutí dítěte z auta
• Podpůrná tyč minimalizuje rotaci a pohyb při jízdě
• Chytrý otočný mechanismus o 360 stupňů
• Jednoduchý systém Click and Go
• Funkce sklápění s více polohami
• Nastavitelná odrazová tyč zajišťuje dokonalé padnutí
• Bezpečnostní indikátory eliminují jakoukoli možnost chyby při instalaci sedačky
• Kompaktní skládací pro snadné skladování

 

 

Parametry

Autosedačka:
Orientovaná proti směru jízdy 40- 83 cm
Rozměry (V x Š x H) 58 x 44 x 67 cm
Váha výrobku 4.6 kg

Base:
Rozměry (V x Š x H) 43,5 x 44 x 66 cm
Hmotnost 9,5 kg

 

 

Video

 

 

Související zboží