(+420) 603 505 721

Kvítková 3687, Zlín

0

 

Britax/Römer Advansafix M i-Size 2023

Cosmos Black

 

Sleva
Doprava
zdarma

Parametry zboží:

Varianta:

Cosmos Black

Výrobce:

Britax/Römer

Web výrobce:

http://www.britax-roemer.cz/

Dostupnost:

Skladem

Počet:

Běžná cena:

8 590 Kč vč. DPH

Cena:

6 990 Kč

 

 

Varianty výrobku

 

 

Britax/Römer Advansafix M i-Size 2023

Advansafix M i-Size je maximálně bezpečná a dokonale flexibilní autosedačka, jejíž používání je velmi snadné.

Navazuje tímto na úspěšný model Advansafix IV M a je zkonstruována tak, aby vaše dítě od 15 měsíců do 12 let ochránila při všech dobrodružstvích, která je na cestách autem čekají. Advansafix M i-Size byla vylepšena podle nových nařízení ECE R129 a je schválena nejpřísnější normou i-Size. Proto si můžete být jisti, že se více než 11 let můžete spolehnout na zaručenou ochranu jediné – kombinované autosedačky.

Kouzlo autosedačky Advansafix M i-Size se zabudovaným pásem – určeným pro menší děti, spočívá v tom, že ji s pomocí pár jednoduchých kroků hbitě přeměníte na sedačku s vysokou zádovou opěrkou pro větší cestovatele. Nicméně její 5bodové pásy mohou děti používat delší dobu, a to až do jejich 21 kg váhy.

Poroste s vaším juniorem a zpříjemní mu každou jízdu
Je až k nevíře, jak rychle děti rostou! Jakmile váš potomek dosáhne 15 až maximálně 21 kg, díky funkci FLIP&GROW mu poutání jednoduše přepnete z integrovaného 5bodového pásu sedačky na 3bodový bezpečnostní pás vozu. Přičemž při úpravě velikosti není třeba odnímat žádné součásti. Nemůže se nic ztratit a sedačku můžete kdykoli snadno vrátit do původního stavu. Navíc, funkce EasyRecline umožňuje nastavit pohodlný sklon sedačky i během jízdy. Dokonce není nutné přenastavit ani horní upevňovací popruh. Což přináší nesporné pohodlí pro vás i pro dítě.

Váš poklad bude v bezpečí
Autosedačka Advansafix M i-Size disponuje vynikajícími bezpečnostními funkcemi. Její pevné připoutání k vozidlu zajistí patentovaný Pivot Link ISOFIX systém, který snižuje zatížení v případě čelního nárazu. A dále je to Top Tether – horní upevňovací popruh ve tvaru písmene V, který minimalizuje otáčení autosedačky, čímž v případě srážky snižuje možná zranění v oblasti hlavy a krku. Díky dvojím bodům pro ukotvení tak zajistí ještě větší stabilitu a bezpečí dítěte než autosedačka se standardním upevňovacím popruhem.

Bezpečí ruku v ruce s pohodlím
Autosedačka Advansafix M i-Size má měkké, kvalitně polstrované neoprenové pásy, které se snadno přizpůsobí hrudníku dítěte. Ty v kombinaci s 5bodovými bezpečnostními pásy dítěti poskytují ještě větší pohodlí a pomáhají omezit jeho pohyb při nárazu. Přičemž správné umístění pásů zajistí horní a dolní vodítka.
V případě, že dítě připoutáte pomocí 3bodového pásu, technologie SecureGuard mu přidá dodatečný 4. kotevní bod, čímž udržuje optimální pozici břišního bezpečnostního pásu na pánevní kosti dítěte. To v případě čelního nárazu snižuje sílu působící na břišní orgány. A navíc, pomáhá dětem, aby se samy zapínaly.
Pro případ nárazu slouží také patentovaný systém otočného spoje, který nejprve směřuje sílu dolů, dovnitř sedadla, a potom jemněji vpřed. A to výrazně snižuje riziko poranění hlavy a krku.
Dětem pohodlí a vám jistotu a klid
Dokonalé pohodlí a ochranu hlavy a krku dítěti obstará také kvalitní polstrovaná opěrka hlavy ve tvaru V, která je navržena tak, aby kontrolovala pohyb hlavy dítěte a zajistila mu optimální ochranu při bočním nárazu. Přičemž opěrka hlavy a popruhy jsou snadno nastavitelné zepředu sedadla a vašemu rostoucímu dítěti se skvěle přizpůsobí. A v neposlední řadě – ochranu od hlavy až ke kyčlím, zejména v případě bočního nárazu, poskytne také skelet autosedačky.
Parádní obleček autosedačky není jenom praktický
Během cesty se občas stane drobná nehoda. Pití se může vylít nebo dítě popadne nevolnost. Proto je potah sedačky navržen tak, aby byl pratelný a snadno odnímatelný – bez nutnosti odstraňovat popruhy. Zkrátka, abyste mohli rychle vyřešit problém a pokračovat v cestě.

Ztělesnění německé kvality a preciznosti
Aby Britax Römer zaručil špičkovou kvalitu všech svých autosedaček, celý proces vývoje výrobku – od počátečního nápadu až po finální úpravy – probíhá v Německu doslova pod jednou střechou. Přitom je samozřejmostí, že autosedačky jsou pravidelně testovány ve vlastních špičkových laboratořích pro nárazové zkoušky. Vysoká kvalita se však netýká jen součástí autosedačky, ale i potahů a látek, které se vyrábějí pouze v Evropě. Čímž je garantována maximální možná kvalita ve všech směrech.

Vlastnosti:
• Pro děti od 15 měsíců do 12 let
• Kvalitně polstrované neoprenové pásy
• Ochranné polstrování opěrky
• Opěrka ve tvaru V
• Funkce FLIP&GROW
• Funkce EasyRecline
• 5bodový bezpečnostní pás
• Horní upevňovací popruh Top Tether
• Patentovaný systém otočného spoje
• Technologie SecureGuard
• Rychle odnímatelný potah

 

 

Parametry

Rozměry (v × š × h)
60–83 × 44 × 47 cm
Výškový rozsah: 76–150 cm
S vnitřními pásy: 76–102 cm
S tříbodovým pásem vozidla: 100–150 cm
Váha výrobku
11 kg

 

 

 

 

Související zboží