(+420) 603 505 721

Kvítková 3687, Zlín

0

 

Britax/Römer Baby-Safe 3 i-Size 2024

Midnight Grey

 

Doprava
zdarma

Parametry zboží:

Varianta:

Midnight Grey

Výrobce:

Britax/Römer

Web výrobce:

http://www.britax-roemer.cz/

Dostupnost:

do 3 dnů

Počet:

Cena:

5 490 Kč

 

 

Varianty výrobku

 

 

Britax/Römer Baby-Safe 3 i-Size 2024

Výjimečná kombinace špičkových vlastností.

Autosedačka Baby-Safe 3 i-Size splňuje bezpečnostní normu i-Size a můžete ji používat pro děti od narození do 15 měsíců. Systém iSense nabízí hned několik pokrokových vlastností. Jednou z nich je kompatibilita vajíčka s podvozky téměř všech dostupných kočárků. A dále je to otáčení o 180° v kombinaci s polohováním. Přičemž kombinace otáčení vajíčka a polohování je naprosto unikátní.

Vajíčko Baby-Safe 3 i-Size – útulný ostrůvek bezpečí pro vaše nejmenší.

Autosedačku Baby-Safe 3 i-Size můžete používat pro děti od narození do 15 měsíců. V autě ji zajistíte buď bezpečnostními pásy vozidla nebo ideálně pomocí základny Flex base iSense (není součástí balení). Ta, díky povinnosti vozit děti do 15 měsíců v proti směru, obsahuje pojistku, která umožňuje vajíčko otáčet pouze o 180°, a to do nástupní polohy a zpět. Základna vám dále umožní snadné naklápění sedačky do 6 různých poloh, včetně polohy vleže. Zabráníte tím padání hlavičky dítěte při nevhodném sklonu sedáku u některých aut. Přičemž tato kombinace otáčení a polohování je u vajíčka naprosto unikátní.

Maminky na cestách často využívají auto v kombinaci s kočárkem. Proto je dobrá zpráva, že vajíčko Baby-Safe 3 i-Size se dá pomocí adaptérů nacvaknout na téměř všechny typy podvozků. Rodičům to umožní nebývalou svobodu ve výběru.
V autosedačce Baby-Safe 3 i-Size děťátku zajistíte nejen maximální bezpečí, ale i útulné a komfortní prostředí. Její patentovaný mechanismus umožňuje upravovat ergonomickou polohu podle výšky dítěte. Což podpoří jeho zdravý vývoj. S tím, jak dítě roste, prostor v sedačce mu zvětšujete i nastavením opěrky hlavy. A v neposlední řadě, k pohodlnému posezení přispěje také měkce polstrovaná novorozenecká vložka a prémiové potahy z měkčí tkaniny, než tomu bylo dřív.

Vlastnosti
• Bezpečná autosedačka pro děti od 0–15 měsíců/80 cm
• Splňuje i-Size normu
• Unikátní kombinace mnoha užitných parametrů a bezpečnostních prvků
• Patentovaná ergonomická poloha vleže
• Kompatibilita se všemi kočárky s uchycením Maxi-Cosi
• Poutání pásem či s pomocí základny s modulárním systémem Flex base iSense
• Schválena pro letecký provoz
• Potahy se dají snadno sundat a vyprat při 30 °C
• Vyrobeno v Německu

 

 

Parametry

Orientováno proti směru jízdy 40 - 83 cm

 

 

Video

 

 

 

 

Související zboží