(+420) 603 505 721

Kvítková 3687, Zlín

0

 

Klippan Triofix Maxi + Dinofix + Základna

Sport

 

Doprava
zdarma

Parametry zboží:

Varianta:

Sport

Výrobce:

Klippan

Web výrobce:

www.klippan.cz

Dostupnost:

Do týdne

Počet:

Cena:

13 990 Kč

 

 

Varianty výrobku

 

 

Klippan Triofix Maxi + Dinofix + Základna

Triofix Maxi, třetí facelift legendární sedačky Triofix, je bezpečná dětská sedačka, kterou lze použít jak ve směru jízdy, tak v protisměru.

Během vývoje se kladl důraz na bezpečnost a pohodlí při používání autosedačky. Integrovaná opěrka hlavy a nastavitelná výška pásu číní sedačku velmi praktickou. Nastavení pásu je speciálně navrženo tak, aby nebylo nutno odpoutat pásy od sedačky, pásy jednoduše nastavíme na správnou výšku.
Design opěrky zad a hlavy se upravil tak, aby autosedačka vydržela pro co největší děti. Současně byla vylepšena bezpečnost sedačky v případě bočního nárazu a to tím, že jsou použity materiály, které absorbují náraz.
Pro zvýšení pohodlí byla pod potah sedačky vložena paměťová pěna. Společně se samostatnými vycpávkami na vnitřní straně potahu se stala opravdu pohodlnou sedačkou pro malé i větší děti.
Sedačka je schválena pro věkové skupiny 1-2-3 / 9-36 kg
Dětská autosedačka Triofix Maxi se připevňuje na základnu, která zajistí kompletní bezpečnostní systém. Základnu lze umístit ve vozidle připojením pomocí systému Isofix nebo 3-bodovým pásem vozidla.

Součástí setu je autosedačka Triofix Maxi, autosedačka Dinofix a základna!

 

 

Parametry

Rozměry:
Váha bez základny 9,8kg
Šířka na sedačce: 42cm
Max výška zad cca 49cm
Max šířka ramen cca 30cm

 

 

Související zboží