(+420) 603 505 721

Kvítková 3687, Zlín

0

 

Thule Shine 2024

Mallard Green on Aluminium

 

Sleva
Novinka
Doprava
zdarma

Parametry zboží:

Dostupnost:

Do týdne

Počet:

Běžná cena:

15 250 Kč vč. DPH

Cena:

14 100 Kč

 

 

Varianty výrobku

 

 

Thule Shine 2024

Užijte si dny ve městě s kočárkem Thule Shine – Tento kompaktní, a přitom prostorný městský kočárek vám umožní se svou ratolestí společně strávit celý den. Nastavitelná opěrka nohou, dobře větraná stříška a polstrovaná sedačka poskytuje novorozenci či batoleti dokonalý komfort. Rodiče ocení výjimečné vlastnosti a snadné používání lehkého a odolného kočárku i na těch nejrušnějších místech.

Kompaktní městský kočárek, který nabízí dětem i rodičům komfort ve všech situacích.

Všestrannost a pohodlí
Ať už se vydáte jen na procházku ve své čtvrti nebo vyrazíte veřejnou dopravou, vaše dítě bude vždy jako v bavlnce. Odpružení všech kol zajišťuje plynulou a příjemnou jízdu i na dlažbě městských ulic. Plně výsuvná stříška, možnost sklopení téměř do roviny a vestavěná nožní opěrka nohou poskytují dítěti dokonalé pohodlí a umožní mu zdřímnutí i v rušném městském prostředí.

Lehký a pevný
S tímto robustním kočárkem se snadno manévruje i na zalidněných místech, zejména díky lehké konstrukci a možnosti tlačení jednou rukou. Použité materiály jsou zárukou odolnosti a stability a vašemu novorozenci nebo batoleti zajišťují plné bezpečí.

Kompaktní a všestranný
Tento kočárek lze snadno a rychle složit jednou rukou a integrované madlo umožňuje snadné přenášení. Díky kompaktním rozměrům po složení a možnosti postavení bez opory vám doma nezabere téměř žádné místo.

Velký úložný koš
Toto příslušenství je navrženo pro bezproblémové procházení na úzkých prostranstvích, například v metru nebo obchodech. Zahrnuje velkorysý úložný koš se snadným přístupem a nosností až 10 kg. Do kočárku můžete naložit například piknikový koš a vyrazit do městského parku, a přitom vám zbude místo i na nákup cestou domů.

Kočárek pro novorozence a batolata
Sortiment příslušenství pro novorozence s mnoha možnostmi přizpůsobení pro každý životní styl. Svůj oblíbený městský kočárek můžete vybavit korbou Thule Shine Bassinet, miminkovníkem Thule Newborn Inlay, novorozeneckou vložkou Thule Newborn Nest nebo adaptérem sedačky Thule Shine Infant Car Seat Adapter (příslušenství se prodává samostatně, korbička nemusí být k dostání ve všech zemích). Všechny naše novorozenecké doplňky zajišťují vaší ratolesti maximálně komfortní jízdu.

• Kočárek lze snadno složit jednou rukou. Složený kočárek samostatně stojí
• Oboustranná sklápěcí sedačka a nastavitelná nožní opěrka poskytují dítěti dokonalý komfort
• Velká rozkládací stříška s ochranným faktorem UPF50+ zajišťuje dokonalou ochranu i větrání
• Vynikající manévrovatelnost, díky tuhé a lehké konstrukci lze kočárek snadno tlačit jednou rukou
• Velký a snadno přístupný úložný košík s vysokou nosností až 10 kg
• Jednou rukou nastavitelná posuvná rukojeť umožňuje dokonalé přizpůsobení pro každého rodiče
• Nášlapné stupátko umožňuje starším dětem bezpečně nasednout do kočárku bez pomoci
• Odpružení všech kol zaručuje příjemnou jízdu
• Dodává se s dětským madlem a pláštěnkou

Množství doplňků pro novorozence zahrnuje korbu Thule Shine Bassinet, miminkovník Thule Newborn Inlay, novorozeneckou vložku Thule Newborn Nest, adaptér sedačky Thule Shine Infant Car Seat Adapter (příslušenství se prodává samostatně.

 

 

Parametry

Max. hmotnost dítěte

22kg

Max. nosnost kočárku: 33.4kg
Rozměry složeného podvozku: 69 x 52 x 35 cm
Hmotnost: 9.8kg