(+420) 603 505 721

Kvítková 3687, Zlín

0

 

Inglesina Sofia + taška

Platino

 

Sleva
Doprava
zdarma

Parametry zboží:

Varianta:

Platino

Výrobce:

Inglesina

Web výrobce:

http://www.inglesina.cz/

Dostupnost:

do 3 dnů

Počet:

Běžná cena:

16 890 Kč vč. DPH

Cena:

10 990 Kč

 

 

Inglesina Sofia + taška

Trendy barvy, v kombinaci s podvozkem Comfort Ergo Bike , který díky svým nafukovacím kolům projede prakticky všude, vytvářejí ze Sofie nejsportovnější hluboký kočárek v nabídce Inglesiny.


Inglesina má renomé založené na kvalitě, péči a na do nejmenšího detailu dotažených kočárcích: jejich elegance, dokonalý komfort jsou opět patrné na kočárku Sofia, který přestože je spíše sportovnějšího charakteru, je velkoryse potažen cennou tkaninou jak zevnitř, tak vně vaničky.

• vanička kočárku je vybavena speciálním zařízením regulujícím proudění vzduchu pomocí speciálního okýnka s nastavitelným otevíráním, umístěným ve dně vaničky a zajišťujícím přirozenou cirkulaci vzduchu a tak ideální prostředí pro dítě.
• polohovatelná opěrka zad je plynule nastavitelná do více poloh centrálním ovládáním umístěným ve dně vaničky směrem od rukojeti kočárku a umožňuje mámě ji přizpůsobit, ale zůstat při tom v očním kontaktu s dítětem.
• vnitřní polstrování lze vyjmout a prát v ruce na 30° C. Pokud je vnitřní polstrování vyjmuto, je možné vyčistit vnitřní dno vaničky kočárku jemnou látkou.
• praktické držadlo na přenos vaničky je ukryté v potahu boudičky a jeho rukojeť je ergonomicky tvarována.
• s kočárkem se dodává nádherná a přitom praktická taška na rukojeť na nezbytné potřeby, která je vybavena pohotovostní přebalovací podložkou
• kočárek je vybaven systémem Easy Clip pro automatické nasazování vaničky na podvozek a pro její snadné a bezpečné snímání.
• kočárek je vhodný pro použití v autě při použití sady Inglesina Car Kit (dodává se samostatně), je homologovaný na skupinu 0 (děti od 0 do 9 kg) a splňuje Evropské standardy ECE 44/04.
• s kočárkem jsou kompatibilní autosedačky skupiny 0+ Inglesina Huggy a báze s nebo bez možnosti upínání do Isofixu

Set kočárku obsahuje hlubokou vaničku, tašku na rukojeť a podvozek Ergo Bike.

 

 

Parametry

Vnitřní roměry vaničky: 78 x 35 x 24cm
Váha vaničky: 5,5kg
Váha podvozku Ergo Bike: 8,7kg

 

 

Související zboží