(+420) 603 505 721

Kvítková 3687, Zlín

0

 

Kiddy PhoenixFix 3 2018

Berry Pink

 

Doprava
zdarma

Parametry zboží:

Varianta:

Berry Pink

Výrobce:

Kiddy

Dostupnost:

do 3 dnů

Počet:

Cena:

6 990 Kč

 

 

Varianty výrobku

 

 

Kiddy PhoenixFix 3 2018

Phoenixfix 3 navazuje na dlouhou řadu vítězů testu.

Přestože se jménem odkazuje na své předchůdce, jedná se o zcela novou , naprosto skvěle vybavenou autosedačku. Nová isofixová platforma s otočnými konektory, které mají prodloužený rozsah nastavení. Do výbavy dostala zcela přepracovaný ochranný pultík i Kiddy Shock Absorbér. Vyhoví tak nejnovější verzi bezpečnostní normy ECE 44/04 doplněk 7.
Není jen bezpečnější, ale také mnohem pohodlnější. Jako jediná na trhu disponuje opěrkou nohou nastavitelnou do 4 pozic, zvětšeným rozsahem nastavení sklonu opěrky zad a také velkým rozsahem použití prodyšného potahu s 3D-sítí. Pro dítě je pak i dlouhá cesta příjemným zážitkem.

Základním prvkem bezpečnosti je ochranný pultík. Při nehodě se dítě přes něj svine. Pohyb a čalounění snižují sílu, které je dítě vystaveno. Rodiče tu mohou jen máloco udělat špatně: Dětské sedačky s ochranným pultíkem jsou jednoduché na ovládání. Dítě vložit do sedačky, ochranný pultík upevnit a je hotovo. Vhodné pro vozidlo s Isofix-systémem i bez něj Phoenixfix 3 může být připevněn s upínacím systémem Isofix nebo s pásem vozidla. Obě varianty upevnění zajišťují vysokou bezpečnost.

Vlastnosti:
• Pohodlné opěrky hlavy ze strany zabraňují, aby se hlava natáčela do stran, a přitom neomezují výhled dítěte.
• Optimalizovaná ochrana před bočním nárazem v ramenní oblasti prostřednictvím nové geometrie a nových, energii absorbujících materiálů.
• Ovládání jednou rukou jednoduše a rychle výškově nastavitelná podpěrka hlavy v nejlepší a nejbezpečnější poloze při sedu.
• Vysoce absorpční tlumicí materiál v oblasti hlavy a ramen garantuje nejlepší ochranu při bočním nárazu.
• Nastavitelná odpočinková poloha činí cestování ještě pohodlnějším. Nově se zvětšeným rozsahem úhlu nastavení
• kiddy k-fix+ otočné a odpružené konektory k upevnění na ISOFIX úchyty vozidla.
• Optimalizovaná ochrana při čelním nárazu, energii absorbující materiál v ochranném pultíku kiddy a dalších částech autosedačky.
• Nastavitelná výška sedu díky sedací vložce může být nastavena ta nejpohodlnější a nejbezpečnější poloha sedu podle výšky těla dítěte.
• Praktický zásuvný mechanismus pro kiddy k-fix konektory umožňuje po otočení ukrytí konektorů a použití sedačky i ve vozidlech bez ISOFIX úchytů.

 

 

Parametry

Hmotnost: 6,6 kg
Rozměry: 53 x 60-8 x 40 cm
Délka nastavitelné sedací plochy: 37-42 cm

 

 

Video

 

 

Související zboží