(+420) 603 505 721

Kvítková 3687, Zlín

0

 

Little Angel Deka Dvojitá Méďa

Krémová

 

Sleva
Výprodej

Parametry zboží:

Varianta:

Krémová

Výrobce:

Little Angel

Dostupnost:

Ihned k odběru

Počet:

Běžná cena:

700 Kč vč. DPH

Cena:

599 Kč

 

 

Little Angel Deka Dvojitá Méďa

Pro kvalitní a zdravý spánek je tu dvojitá deka Angel Outlast®. Universální oboustranná deka disponuje termo izolačními vlastnostmi díky speciální vrstvě Outlast®.

Tato deka dokáže vaše miminko zahřát, ale nehřeje. Lze ji použít do kočárků i korbiček. Je vyrobena z flísového materiálu s vrstvou Outlast®.

• universální deka
• vyrobena z flísového materiálu
• speciální vrstva Outlast®
• pratelná, prosím dodržujte instrukce v manuálu
• oboustranná


Materiál Outlast®
Outlast ® je speciální textilní funkční materiál vázaný na bavlnu. Byl vyvinutý v NASA a původně se přidával do rukavic a obleků kosmonautů. Nyní se využívá převážně v oděvním průmyslu, ale můžete se s ním setkat také ve zdravotnictví nebo armádě. Vyniká především výbornými termoregulačními vlastnostmi. Umí regulovat a vyrovnávat teplotu těla. Jakmile materiál pozná zvyšující se teplotu pokožky, začne okamžitě teplo pohlcovat a teplotu mezi pokožkou a materiálem snižovat. Pochopitelně v případě chladu se zachová přesně naopak, opět pro udržení tepelné pohody. Outlast® také redukuje vznik potu a omezuje tak pocení až o 40%.

Po testech ve vesmíru Outlast® konečně na Zemi
Technologie Outlast® je jediným materiálem typu Phase Change, který získal pečeť Certified Space Technology ™. Tato technologie byla původně vyvinuta pro organizaci NASA a je průběžně ověřována ohledně efektivity a bezpečnosti, a to v nejrůznějších aplikacích, které na trh dodávají renomované značky. V současnosti vlastní Outlast přes 26 patentů v segmentu materiálů regulujících teplotu.

 

 

Parametry

Rozměry: 70 x 10cm

 

 

Související zboží