(+420) 603 505 721

Kvítková 3687, Zlín

0

 

Mutsy Kočárek Evo-Standard 2014

Sand

 

Sleva
Kamenná prodejna
Doprava
zdarma

Parametry zboží:

Varianta:

Sand

Výrobce:

Mutsy

Web výrobce:

http://mutsy.com/czen/

Dostupnost:

Ihned k odběru

Počet:

Běžná cena:

9 980 Kč vč. DPH

Cena:

8 982 Kč

 

 

Mutsy Kočárek Evo-Standard 2014

Mutsy Evo je stylový kočárek, který lze kombinovat s hlubokým lůžkem či autosedačkou. Nejsilnější stránkou kočárku Evo jsou výjimečně snadné ovládání a sportovní doplněk, který lze používat po i proti směru jízdy.

Použití
Kočárek Mutsy Evo je vybaven velkými pěnovými koly, z nichž přední kola lze zaaretovat nebo je nechat volně otáčet o 360°. Kočárek lze použít jak ve městě, tak v terénu, nicméně díky absenci nafukovacích kol jej plně nedoporučujeme do horského terénu. Podvozek Evo slouží jako základna pro sportovní sedačku Evo a hluboké lůžko Evo. Ve složeném stavu, zabírá podvozek velm málo místa.
Komfort
Ve spojení se sportovní sedačkou Evo získáte kompletní kočárek, který poskytuje vám i dítěti mnohé výhody. Sportovní sedačku lze otočit po či proti směru jízdy. Podvozek má integrovanou podnožku, zatímco opěrku nohou na sedačce lze nastavit do různých poloh. Stejně tak opěrka zad je polohovatelná. Standardní výbavou jsou bezpečnostní pásy a madlo.
Podvozek Mutsy Evo lze používat v kombinaci s hlubokým lůžkem Evo (není zapotřebí adaptérů) či s autosedačkou Maxi-Cosi. Pro uchycení autosedačky Maxi-Cosi je třeba zakoupit samostatné adaptéry.
Hluboké lůžko Mutsy Evo je určené pro podvozky Evo.
Lze jej libovolně kombinovat s podvozky Evo všech barevných variant. Lůžko Mutsy Evo je vybaveno madlem ve stříšce, za které jej lze přenášet.

V ceně setu je hluboké lůžko a podvozek. Sportovní sedač

V ceně setu je hluboké lůžko a podvozek. Sportovní sedačka je k dokoupení.

 

 

Parametry

Váha: 15kg
Rozměry složeného kočárku (v x š x d) 39 x 61 x 68 cm
Rozměry rozloženého kočárku (v x š x d) 105 x 61 x 89 cm

 

 

Video

 

 

Související zboží