(+420) 603 505 721

Kvítková 3687, Zlín

0

 

Britax / Römer Advansafix III Sict 2018

Storm Grey

 

Doprava
zdarma

Parametry zboží:

Varianta:

Storm Grey

Výrobce:

Britax / Römer

Web výrobce:

http://www.britax-roemer.cz/

Dostupnost:

do 3 dnů

Počet:

Běžná cena:

9 390 Kč vč. DPH

Cena:

7 990 Kč

 

 

Varianty výrobku

 

 

Britax / Römer Advansafix III Sict 2018

ADVANSAFIX III SICT je nová autosedačka pro rostoucí děti od 9 kg do 36 kg.
5bodový pás v autosedačce bezpečně připoutá malé děti do 18 kg. Větším dětem připoutaným 3bodovým bezpečnostním pásem vozidla přidává SecureGuard dodatečný 4. kotevní bod, který drží břišní pás ve správné poloze. Autosedačka je také vybavena odnímatelnou technologií SICT, která zvyšuje ochranu proti bočnímu nárazu. Jedinečná je také možnost více naklápěcích poloh pro všechny věkové skupiny až do 36 kg. Vyšší bezpečnost a pohodlí pro vaše rostoucí dítě.

Vlastnosti:
Ochranné polstrování opěrky

Polstrování opěrek ochrání vaše dítě třemi způsoby: skelet autosedačky poskytuje vašemu dítěti ochranu od hlavy až ke kyčlím, a to zejména v případě bočního nárazu. Horní a dolní vodítka bezpečnostních pásů zajišťují jejich správné umístění a polstrovaná opěrka hlavy zajišťuje bezpečnost a pohodlí pro hlavu a krk vašeho dítěte.
5bodový bezpečnostní pás

5bodový bezpečnostní pás je nejbezpečnější způsob připoutání vašeho dítěte v autosedačce, protože zajistí naprostou ochranu a stabilitu dítěte . V případě nehody bezpečnostní pás rozloží sílu nárazu na 5 bodů, dva na ramenou, dva na kyčlích a jeden na sponě mezi nohama. Pomáhá tak chránit vaše dítě před nárazem z jakékoliv strany.
SecureGuard

SecureGuard pomáhá chránit zranitelnou břišní oblast starších dětí a přidává dodatečný, čtvrtý bod ke standardnímu 3bodovému bezpečnostnímu pásu pro dospělé. SecureGuard udržuje optimální pozici břišního bezpečnostního pásu na pánevní kosti vašeho dítěte a snižuje tak sílu působící na břišní oblast v případě čelního nárazu až o 35 %*, zatímco vaše dítě má svobodu pohybu na každé cestě.
(*Interní testy Britax Römer s použitím figuríny Q6, která reprezentuje průměrné 6leté dítě)
Pokročilá ochrana proti bočnímu nárazu (SICT)

Technologie SICT poskytuje špičkovou ochranu dítěte v případě bočního nárazu. Minimální vzdálenost autosedačky od auta snižuje sílu nárazu a bočnice se deformují, aby pohltily energii, než zapůsobí na vaše dítě. Pro zajištění ochrany jednoduše upravte SICT na boku sedadla co nejblíže ke dveřím.
3 snadno nastavitelných naklápěcích poloh

Pohodlí pro vaše dítě na cestách je nutnost. Právě proto byl ADVANSAFIX III SICT navržen tak, aby nabízel 3 polohy, které jsou snadno nastavitelné.
Popruh ve tvaru V – dva kotevní body pro ještě lepší stabilitu

Díky dvěma kotevním bodům zajistí popruh ve tvaru V větší stabilitu a bezpečí pro vaše dítě než autosedačka se standardním horním upevňovacím popruhem. Náš popruh ve tvaru V brání otáčení a snižuje pohyb dítěte vpřed v případě nárazu. Unikátní provedení švu je navíc navrženo tak, aby švy povolovaly řízeným způsobem a pohlcovaly sílu čelního nárazu.
Systém otočného spoje Britax Römer

V případě nárazu náš patentovaný systém otočného spoje směřuje sílu v první řadě dolů, dovnitř sedadla, a následně, jemněji, vpřed, čímž významně snižuje riziko zranění hlavy a krku.
Kvalitní polstrování pásů

Kvalitně polstrované pásy zajistí pohodlí, omezí pohyb dítěte vpřed v případě čelního nárazu a poskytne také dodatečnou ochranu křehkého krku dítěte. Pomáhají také rovnoměrně rozložit síly na ramena a hruď dítěte v případě čelního nárazu. 

 

Parametry

Váha: 8,1kg
Rozměry ( v x š x d ): 72 x 54 x 44cm

 

 

Video

 

 

Související zboží