(+420) 603 505 721

Kvítková 3687, Zlín

0

 

ABC Design Viper 4 set 2019

Graphite Grey

 

Doprava
zdarma

Parametry zboží:

Varianta:

Graphite Grey

Výrobce:

ABC Design

Web výrobce:

https://www.abc-design.de/cz/

Dostupnost:

Ihned k odběru

Počet:

Běžná cena:

18 139 Kč vč. DPH

Cena:

15 640 Kč

 

 

Varianty výrobku

 

 

ABC Design Viper 4 set 2019

Kočárek Viper 4 vyniká flexibilitou, robustním provedením a je jako stvořený pro výlety do přírody. Velká nafukovací kolečka dopraví vaše dítě bez námahy, bezpečně a pohodlně tam, kam budete chtít.

Bez ohledu na to, zda chcete prozkoumávat městská zákoutí, vydat se na procházku do lesa nebo si jen tak užívat pobyt v přírodě. Díky korbě Viper, s měkkce polstrovanou matrací Overnight Sleep a optimální cirkulací vzduchu, se vašemu dítěti dostane dostatek odpočinku na všechna vaše dobrodružství.

Výhody:

HAZEL (včetně adaptéru 9130400 na kočárky ABC Design Viper, Salsa, Zoom, Turbo, Condor, Chili, Pepper.) Autosedačka skupiny 0+ Hazel nabízí vždy maximální bezpečí a ochranu. Integrovaná polstrovaná vložka poskytuje dobrou podporu pro Vaše dítě a lehce zaoblená spodní část přispívá k mírnému houpavému pohybu. Autosedačka skupiny 0+ Hazel se může pochlubit jednoduchým montážním mechanismem pro rychlou přeměnu na cestovní systém, která pro připevnění na kočárky ABC Design vyžaduje pouze několik pohybů rukou. Autosedačka je vhodná pro děti od narození až do 15 měsíců nebo 13 kilogramů. Odnímatelný potah je pratelný.

Důležité údaje a fakta:

Adaptéry ABC Design Praktické adaptéry vám umožní přeměnit kočárky ABC Design na ultra mobilní cestovní systém během mrknutí oka. Pomocí níže umístěného konfigurátoru můžete rychle nalézt ten správný adaptér pro váš ABC Design kočárek.

Nánožník Měkce polstrovaný nánožník přináší okamžitý pocit příjemného tepla. Pratelný nánožník je k dispozici v několika barvách a je kombinovatelný se všemi kočárky ABC Design.

 

 

 

Parametry

Rozměry po sestavení (D x Š ): 77,5 x 62 cm

Výška rukojeti: 93,5 - 111 cm

Rozměry po složení (D x Š x V): 82,5 x 62 x 50 cm

Rozměry korby (D x Š): 78,7 x 37,7 cm

Rozměry připevněné sedačky kočárku (D x Š): 24 x 33 cm

Rozměry připevěné opěrky zad kočárku (Š x V): 33 x 50 cm

Celková hmotnost se sportovní nástavbou: 16,2 kg Celková hmotnost s hlubokou korbou: 16,4 kg

 

 

Video

 

 

Nákupní sety

Počet:

 

Cena:

15 839 Kč

 

 

Související zboží