(+420) 603 505 721

Kvítková 3687, Zlín

0

 

Cam Barevný komplet Smart Dinamico 2017

681

 

Doprava
zdarma

Parametry zboží:

Varianta:

681

Výrobce:

Cam

Web výrobce:

http://www.camspa.it/

Dostupnost:

Do týdne

Počet:

Cena:

11 500 Kč

 

 

Varianty výrobku

 

 

Cam Barevný komplet Smart Dinamico 2017

Sestavte si kočárek podle Vašich představ - Dinamico Up nebo Fluido City s barevným kompletem.

Barevný komplet obsahuje:
• hluboká korba
• sportovní sezení
• autosedačka
• přebalovací taška včetně podložky a pláštěnky

Podvozek není součástí.

Pro dítě ve věku: 0-36 měsíců DINAMICO UP je v prodeji v kombinaci hluboké korby, sportovní sedačky a autosedačky, tedy v trojkombinaci.
Součástí této trojkombinace je i prostorná přebalovací taška včetně přebalovací podložky a pláštěnka.

• Hluboká korba
Schválena pro automobilovou přepravu (0-10 kg), velmi prostorná, se systémem Quicky System – rychle nasazovací/uvolňovací systém, s polohovací rukojetí, opěrka zad nastavitelná do 3 poloh, matrace, městský design s oboustrannou stříškou a nánožníkem, stříška a nánožník se síťkou proti hmyzu, ventilovaná houpací základna, taška s přebalovací podložkou.

• Sportovní verze hliníkový podvozek s nastavitelnou a oboustranným sedátkem (proti směru jízdy 0-12 měsíců a po směru jízdy 12-36 měsíců) díky patentovanému systému Via Vai Systém jednou rukou nastavitelná opěrka zad do 4 různých poloh, nastavitelné polohování nohou, odnímatelná hrazda, vyztužené sedátko, područky, 5-ti bodový bezpečnostní pás.

• Autosedačka (0-13kg) Podléhá evropskému ECE R44/04 předpisu pro skupinu 0+(0-13 kg) s ochranou při bočním nárazu, anatomická opěrka hlavy a polstrováním pro ochranu nezpevněných zad dítěte, odepínatelná stříška, polstrované bezpečnostní pásy a mezinožní pás, praktický mechanismus k nastavení pásů, nastavitelné vedení pásů, houpací základna s protiskluzovou gumou. Lze připevnit do polohy proti směru jízdy pomocí 3 bodového bezpečnostního pásu v automobilu.
Volitelné příslušenství: Báse na autosedačku Area Base , Safety Car Kit , Stojan pro hlubokou korbu a autosedačku, Rukavice, Sluneční, Slunečník.

 

 

Parametry

Váha hluboké korby: 4,9 kg

 

 

Video

 

 

Nákupní sety

Počet:

 

Cena:

16 990 Kč

 

 

Související zboží