(+420) 603 505 721

Kvítková 3687, Zlín

0

 

V případě osobního odběru v naší prodejně Kvítková 3687/52, 760 01 Zlín k ceně zboží žádné další poplatky neúčtujeme. Přijímáme i platební karty.

Rychlost a přesnost jsou prvními prioritami pro každou zásilku GLS. Vnitrostátní Expressparcel doručí ve většině oblastí v České republice následující pracovní den mezi 9:00-18:00.

V den doručování budete kontaktováni řidičem přepravce pro upřesnění času doručení. Z tohoto důvodu je nutné při objednávce uvést telefonní číslo. Zboží je doručováno v pracovní dny mezi 9:00-18:00, sjednání přesné hodiny doručení není bohužel možné. Pokud přepravcem nebudete zastiženi, budete informování sms nebo e-mailem.

dopravné při platbě předem

90Kč vč.DPH

dopravné + dobírečné při platbě při dodání

130Kč vč.DPH

dopravné při objednávce zboží nad 3000Kč

ZDARMA

dobírečné při objednávce zboží nad 3000Kč

ZDARMA

Sledování trasy zásilky: https://welcome.gls-czech.cz/

Zásilkovna představuje moderní a velmi pohodlný způsob dopravy objednaného zboží. Ten je založen na široké síti výdejních míst. Zásilkovna pobočky přímo neprovozuje, jsou jimi provozovny nejrůznějších druhů např.hračkárny, papírnictví, čerpací stanice atd. Zásilkovna má více než 2500 výdejních míst v ČR, na která si můžete nechat doručit objednané zboží snadno,levně a rychle. Pomocí Zásilkovny lze doručovat pouze drobné zasilky do 5kg)

dopravné při platbě předem (pouze zásilky do 5kg)

75Kč vč.DPH

dopravné + dobírečné při platbě při dodání (pouze zásilky do 5kg)

135Kč vč.DPH

dopravné při objednávce zboží nad 3000Kč (pouze zásilky do 5kg)

ZDARMA

dobírečné při objednávce zboží nad 3000Kč (pouze zásilky do 5kg)

ZDARMA

Sledování trasy zásilky: https://tracking.packeta.com/cs/tracking/search

Na Slovensko zasíláme na dobírku také. Cena poštovného činí 300,- Kč. Zboží zasíláme obchodním balíkem v Českých korunách, kdy při platbě dobírky bude cena automaticky přepočítána na eura dle aktuálního kurzu ČNB viz odkaz na www.kurzy.cz.

Platba převodem

fio.jpg

 

Znamená možnost zaplatit na náš účet u Fio Banky a to před samotným dodáním zboží. Pokud zvolíte v objednávce tento způsob platby, po dokončení objednávky Vám budou nabídnuty podklady pro provedení platby (číslo účtu, částka, variabilní symbol). Celou objednávku i s těmito údaji je možno také vytisknout. Tytéž údaje Vám přijdou i elektronickou poštou, pokud jste do objednávky zadali kontaktní email. Zboží Vám bude expedováno po připsání platby na náš účet.